Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Czesio leciał na rdzenie w AMD więc różnice w sprzęcie andruta też łyka jak pelikan.

 

 

Przynajmniej nie płacę 3k za telefon którego by normalnie używać trzeba władować drugie tyle ... jeszcze trochę i by naładować telefon będzie trzeba kupować ala bony w Apple App Store ... o ile prędzej bateria nie padnie ...

 

@down

Dobry aparat ?

Przecież to robi takie same zdjęcia jak moja stara Xperia Neo V ...

 

Chociaż też dobrze, te telefony trzymają baterię najdłużej, żaden androidowy nie jest wstanie tyle wytrzymać co te z apple'a, działać będzie też bardzo płynnie. Są plusy ale największy żal mam do słabych bebechów mimo że sam wyświetlacz to rekompensuje 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Ragnar Lothbrok: chciałem właśnie kupić PORZĄDNY telefon i taki kupiłem :-) Wszystkie nowe flagowce z Androidem są najczęściej w rozmiarze >4.7" co jest zdecydowanie za duże dla mojej żony. Dodatkowo drugą(a nawet pierwszą) najważniejszą sprawą był dobry aparat. iP 5s idealnie się wpasował w wymagania, a że żona ma już niedługo urodziny to się upiekło dwie pieczenie :-D

Edytowane przez Krzysztof
Link to post
Share on other sites

 

 

by normalnie używać trzeba władować drugie tyle
 

 

brednia

 

 

 

jeszcze trochę i by naładować telefon będzie trzeba kupować ala bony w Apple App Store
 

 

jesteś chory

 

 

Przecież to robi takie same zdjęcia jak moja stara Xperia Neo V ...

 

i piszesz bajki.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Miałem to samo napisać - nawet teledyski są dla mnie na telefonie za małe, a oglądania całego filmu kompletnie sobie nie wyobrażam. Nie sądzę więc, żeby dorosły nabywca topowej słuchawki, niezależnie od systemu, kierował się przy wyborze cenami filmów...

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jestem w podróży - obejrzę sobie nowe Transformersy. Z pewnością w pociągu, na 5 calach i słuchawkach wypadną równie dobrze jak na kanapie przed 50'' TV, z dźwiękiem 5.1. Ciekawe, czy w WARSie serwują popcorn ?

 

Very clever indeed.

Link to post
Share on other sites

 

 

to by wypożyczyć film trzeba płacić średnio 5 dolców, a kupić na własność już koło 60ciu, jestem ciekaw po ilu takich zakupach dobije się do 3k
 

 

Jak kupujesz w inny sposób i wrzucasz na tel to także musisz za ten film zapłacić. Nieistotne czy na iOS, Andka czy WP

Link to post
Share on other sites

Zawsze bedzie rywalizacja międzymarkowa....posiadacz Apple, bedzie gnojony przez posiadacza Androida, i odwrotnie. Ale wystarczy samemu zaopatrzyć sie w urządzenia obuch marek i zdanie sie juz zmienia. Dlatego tego typu dyskusje nie maja sensu, bo większość jest nieobiektywna. Powiem tak, sam miałem mnóstwo telefonów przez ostatnie 20 lat, ale od czasu Nokia 6310i do czasu mojego pierwszego Appla, wszystko to były shity, Ale kiedys stwierdziłem że może faktycznie te androidy są nie takie złe , więc kupiłem Galaxy S3.....(za duży, nie poręczny, sliski, system zwiecha na maxa), potem S3 mini, to juz tragedia. A ponadto strasznie wartośc tych telefonów spada na łeb..... Dlatego ponownie wróciłem do jabłka, i wiem że telefon jest wygodny w reku, system super działa, aparat bajka, no i wartośc telefonu nie spada tak jak u konkurencji.

Sorry za off top, ale nigdy nie dojdziemy do konsensusu, ponieważ jedni wolą przepłacać, i mieć coś co jest Nowiusienkie, inni wolą mieć coś co maja koledzy, jeszcze inni wolą mieć coś za prawie darmo.....niestety nigdy nie dojdzie sie do kompromisu w tej dziedzinie.

Link to post
Share on other sites

Niestety na Andka wystarczy że zgram sobie z bluraye'a na mkv, dla iOS musi to być jakiś specjalny kodek bo w przeciwnym razie program nie chce tego wgrać ... do tego pomysł tej całej "synchronizacji" dziwna rzecz 

 

@up jestem użytkownikiem obu marek i co teraz mistrzu powiesz ? :D

Mam Xperię Z od prawie dwóch lat działa płynnie, nie zacina się, obsługuje praktycznie wszystko, nawet podłączonego Pendrive'a pod micro usb. 

Jedynymi wadami to słaba bateria, można po 3 h ciągłego używania sięgnąć po ładowarkę bo telefon jest wybombany do zera. 

Nigdy nie musiałem go resetować, więc wszelkie problemy ze strony oprogramowania musiały być od strony Samsunga.

Android jest modyfikowany przez każdego producenta w mniejszy lub większy sposób, więc posiadanie np. takiej samej wersji nie oznacza że będzie to tak samo działało

 

Nie mam nic do Apple'a ale uważam że są znacznie lepsze konstrukcje dostępne na rynku niżeli ciągle ten sam Iphone ... właściwie już nawet nie pamiętam kiedy cokolwiek wizualnego się w nim zmieniło.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...