Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

To nic tylko się cieszyć... U mnie ich chamstwo śmierdzi na kilometr - rozumiem, że ktoś ma zły dzień, ale nie za każdym razem i nie w stosunku do klienta.

 

Codziennie do firmy dostajemy po kilka paczek od dostawców, którzy korzystają z wszelkiej maści firm kurierskich. Wniosek? Zależy tylko i wyłącznie od człowieka i jego dnia. Jak nie ma kto akurat odebrać raz wkurza się gościu z dpd, raz dhl, innym razem z fed exu. Nie ma różnicy jaki nosi znaczek....

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie ma różnicy jaki nosi znaczek....

Może i nie ma, ale jeszcze ani razu nie spotkałem się z jakimś niekulturalnym zachowaniem kuriera innej firmy (chociaż jakiś emeryt z K-Exu był nieźle upierdliwy i nie chciał po dobroci dać paczki do otwarcia pomimo takiego zapisu w dostawie). Także ja staram się ich i K-Exu unikać jak ognia.

Całe szczęście, że są paczkomaty :D 

Link to post
Share on other sites

Ja zaszalałem i zakupiłem na morelach głośniki ( bo stare poszły w piz** ) Genius GX 1250

 

http://www30.speedyshare.com/67dWv/download/IMG-20140724-233052.jpg

 

 

Spisują sie świetnie mimo że grają tylko na kiepskiej integrze co musze zmienić.

 

 

 

@kijowa jakość zdjęcia powered by ascend g510

Link to post
Share on other sites

OT on:

sr*j-EX, Srajdemka, DupnePrzesyłkiDareczka <- trzy firmy krzak, które należałoby spalić i zaorać.
Piszę to z perspektywy duuuużej ilości paczek wysyłanych / odbieranych w funkcji czasu (tydzień, miesiąc).

Niektóre firmy wysyłają / odbierają do/od mnie kierownice już tylko przez UPS bo pomimo chęci wychowania kuriera DPD, nie dało się.
Klient składa zlecenie odbioru w poniedziałek, dostaję wiadomości że odbiór w tych i tych godzinach, OK. Poniedziałek mija i nikogo nie ma. Wtorek mija i nikogo nie ma. W połowie środy wynoszę paczki do piwnicy bo brakuje miejsca. Godzina 19 ktoś się dobija domofonem - kurier (może ktoś coś do mnie wysłał, dlatego nie pytam i wpuszczam). Otwieram a on, że po paczkę. Ja że odbiór miał być w poniedziałek, jest koniec środy i paczka jest w piwnicy bo mi miejsca brak. Nie ma czasu, dużo klientów itd... To ja do niego, że właśnie firma straciła kolejnego i gdzie się mam podpisać z tytułu braku chęci odbioru przesyłki z konkretnym uzasadnieniem? Nie mają takiego dokumentu.

Po tej przygodnie paczki otrzymuję tylko poprzez UPS, DHL i PP.

OT off.

Żeby nie było:

http://imagizer.imageshack.us/a/img910/824/3555b6.jpg

 

Takie gó**o skroiłem kumplowi ze złomu na sklepie.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

mi ten nowy kurier poczty polskiej się bardzo podoba (może nie nowy, ale zacząłem z tego korzystać od 3 miesięcy).. co ciekawe gdy się wybierze tańszą usługę czyli odbioru samemu na poczcie (piszę jako kupujący co parę dni przez internet) to listonosz i tak zabiera paczkę i przynosi mi do domu... tylko raz dostałem powiadomienie smsem, ze mam do odebrania paczkę na poczcie  :D

 

co do kurierów to ja sobie wychowałem siódemkę... oni od 2 lat wiedzą, że do mnie można przybyć nie wcześniej jak o 16, po jednej konfrontacji co prawie się skończyła w sądzie teraz już są grzeczni i troskliwi.. czasem się w moim rejonie zmieni jakiś kurier to jego trzeba naprowadzić na jasną stronę mocy i za drugim razem już wie o której ma być...

 

...jednak nie ma nic lepszego jak DHL.. jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, fakt cenowo nie są interesujący ale jakościowo.. chociaż mają jakiś ubiór dzięki czemu ich prezencja jest lepsza i aż chce się podziękować za przesyłkę, a nie jak dpd czy siódemka którzy potrafią przyjechać w starej koszulce roboczej z garażu... chociaż tylko Ci ostatni potrafią do mnie przyjechać nawet po 21 z paczką :menda:

 

---------

 

4x 0,7 na woodstock :P

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02984/whisky_2984004b.jpg

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Mam pół miasta do Biedronki, ale jeżdżę tam specjalnie po te żelki - to już chyba obsesja. 

Jedynie niedobre są malinki, jakbym jadł roztopiony bieżnik.

 

Na szczęście ja mam zaraz pod nosem Biedronkę, więc mogę iść w każdej chwili.

Dodatkowo jeszcze te dziady dobre są, takie kwaskowe, mniam :D

Link to post
Share on other sites

Co do kurierki - Pan z Siódemki już przywiózł dysk. Zawsze działa w ten sam sposób - rano pisze smsa o której mniej więcej godzinie będzie, pół godziny przed przyjazdem dzwoni aby umówić się albo w domu albo w przypadku braku tej możliwości - w innym miejscu. Dla mnie jeden z najlepszych dostawców ostatnich miesięcy ;)

Na K-Ex też nie mam powodów do narzekania, choć rzadko przywożą mi cokolwiek za pośrednictwem tego dostawcy (max. raz na dwa tygodnie).

Ostatnio za to DHL, DPD i UPS dają często powody do narzekań, żadnych telefonów nie wykonują, awizo nie zostawiają - nawet gdy ktoś jest w domu. A przepychanka z nimi to jak z opowieści o Siódemce w internetach - po prostu masakra.

 

Co by nie robić offtopu - małe zakupy: dwie koszule, długie spodnie i krótkie spodenki. 

Link to post
Share on other sites

http://grupagsm.pl/374-1546-thickbox/ladowarka-samochodowa-dc17-nokia-925-lumia-920-720-1020-820-725-625-520-620-515-301-205-210-odbior-krakow-debica.jpg

 

Co by mi przy nawigacji telefon nie padł :P

No i jeśli wzmacniacz wyssa mi aku to na ratunek:

 

http://www.trans-tel.pl/obrazki/duze/1618_2_809.jpg

 

 

A że GTX660 sprzedany to w jego miejsce wskakuje :

 

HD6850

 

http://www.gigabyte.pl/products/upload/products/2188/523b_6.jpg

Edytowane przez vuodi
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...