Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Musisz dokładnie stope wymierzyć, ja sam miałem troche stracha że mogą być za duże na mnie, a okazało się że są w sam raz :). Troche dziwne akurat jest to że moja stopa ma 25cm długości przy 190 cm wzrostu :P

Link to post
Share on other sites

"Troche dziwne akurat jest to że moja stopa ma 25cm długości przy 190 cm wzrostu"

chyba nie tą stopę co trzeba mierzyłeś :)

Faktycznie to jakiś ewenement, ja przy 194 mam 30,5cm

Co do kupowania butów na allegro to jak najbardziej polecam

Mierzysz stopę dodajesz 0,5 cm i piszesz do sprzedającego taki wymiar żeby zmierzył interesujące buty

Link to post
Share on other sites

Czy w sklepie czy na allegro masz to samo chińskie gó**o na rok góra dwa chodzenia (przy dobrych wiatrach).

Mi buty dłużej niż rok nie wytrzymują więc kupuje max do 150zł

Chyba że buty na zimę to te 3-4 stówki warto dać na 3-4 sezony.

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie to samo. Ja nie lubuję się w tych wszystkich AirMaxach itd., ale mój brat je uwielbia, całkiem sporo tego ma. Takie zakupione w salonie a przez internet (z tym że w innym kolorze bodajże) to niebo a ziemia patrząc na wykonanie.

Link to post
Share on other sites

Na allegro kupowałem klika razy, niemniej wolę w sklepie na żywca.

Co do chińszczyzny luky ma rację, ten sam skośnooki szmelc.

Aha,Pumy speed które kupiłem na allegro identyczne z tymi w sklepie.

Kupowałem u znajomego który ma sklep w Poznaniu i przy okazji działa na allegro.

Nie ma posegregowanych te na sklep, te na allegro...

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie to samo. Ja nie lubuję się w tych wszystkich AirMaxach itd., ale mój brat je uwielbia, całkiem sporo tego ma. Takie zakupione w salonie a przez internet (z tym że w innym kolorze bodajże) to niebo a ziemia patrząc na wykonanie.

 

 

Kwestia szczęście (chyba?). Jedne kupiłem w sklepie internetowym (nie allegro), drugie w normalnym sklepie Nike, obydwie pary wytrzymują tyle samo, 90 średnio 3 lata, bo ta podeszwa zaczyna się niestety rozpadać, natomiast AM 1 są już sporo solidniejsze i można spokojnie chodzić ponad 3 lata jeśli odpowiednio je się zakonserwuje.

 

Prawda jest taka, że zarówno buty za 130 jak i 330 mogą rozpaść się po roku, jeśli nie będziemy o nie dbać.

Link to post
Share on other sites

:)

Ja tam nie wiem, kupuję buty do chodzenia a nie do pokazówki przed młodymi laskami:P

Jak kupię na wiosne/lato ew jesień/wiosne to potem nie ma co zbierać z tych butów problem jest zawsze jeden i ten sam

Buty się przecierają... wiem za dużo chodzę...ciągle staram się potem zwrócić je na gwarancje ale paragon gubię (dwa razy w życie reklamowałem i dali nowe :P)

Kupiłem na jesień buty w mcarturze do roboty już mają dziure.., o dziwo File kupione w zeszłym roku w dajszmanie jeszcze się trzymają i spody całe...

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

ja swoje zawsze kupuję na aledro i jeszcze nigdy nie miałem problemu z rozmiarem ani z wczesnym rozpadaniem

 

to moje podstawowe obuwie

http://www.eobuwie.com.pl/media/catalog/product/cache/image/360x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/4/1/41689_5_1.jpg

W taki upał  jak ostatnio zaczynam myśleć o zakupie

http://rockmetalshop.pl/pol_pm_sandaly-COCKNEY-3-klamry-czarne-z-blacha--18841_1.jpg

 

;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

"Troche dziwne akurat jest to że moja stopa ma 25cm długości przy 190 cm wzrostu"

chyba nie tą stopę co trzeba mierzyłeś :)

Faktycznie to jakiś ewenement, ja przy 194 mam 30,5cm

Co do kupowania butów na allegro to jak najbardziej polecam

Mierzysz stopę dodajesz 0,5 cm i piszesz do sprzedającego taki wymiar żeby zmierzył interesujące buty

Heh ale to u mnie widać, mam dużo mniejszą stope niż koledzy dużo nisi ode mnie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...