Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

http://insidegames.blog.pl/files/2013/09/assassins-creed-4-black-flag-pirate.jpg

mam już dwójkę ,trójkę ,i teraz tą czwórkę ...w żadną nie grałem jeszcze i nawet nie wiem po co to kupiłem. Chociaż za 30zł to tragedii nie ma.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

mam już dwójkę ,trójkę ,i teraz tą czwórkę ...w żadną nie grałem jeszcze i nawet nie wiem po co to kupiłem.
 

 

też tak myślałem. Skończyłem BF na ps4 i od razu poleciałem zakupić pozostałem 5 części :)

Mam mało czasu na granie. Jestem w połowie ACB, ale skończę wszystkie:)

Link to post
Share on other sites

DSC_0135.jpg 

Przyjechały pudła. W niedzielę heblowanie, szlifowanie, klejenie, szpachla i może co z tego będzie... a i po drodze jeszcze frezowanie i cięcie.
Niemniej oryginalne pudła jakie wyszły z fabryki.

 

EDYTA 2.

 

Nie wiem pa czemu ta fota tak wyszła ale... głośnik na górze ma 13cm. Cała skrzynka stoi upside down.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sklepie Bytom masz teraz dobre promocje i za 400 można kupić bardzo przyzwoitego trumniaka. Skup się jednak na nauce bo garniak za Ciebie matury nie zda. 

 

teraz akurat matura sama się zdaje niestety albo i stety dla niektórych ,więc idź mega odpicowany a nakuą się nie przejmuj ,wystarczy że będziesz znał alfabet i poprawnie liczył do dziesięciu i 70% masz w kieszeni :)

 

 

też tak myślałem. Skończyłem BF na ps4 i od razu poleciałem zakupić pozostałem 5 części :)

Mam mało czasu na granie. Jestem w połowie ACB, ale skończę wszystkie:)

 

Ja właśnie akurat czasu teraz mam sporo ale coś nie ciągnie mnie do grania w nic ,same nowości na steamie czy origin a ja cały czas męczę far cry 3 od premiery i może w połowie jestem , więc nawet nie chcę myśleć kiedy siądę do serii ac ,czy bf4 :D

Link to post
Share on other sites

@dodo bardzo mało ludzi kupuje drogie rzeczy "prosto z pensji". Muszą oszczędzać. Czasem długo :)

 

Odnośnie twojej wypowiedzi. Jest źle, ale nie fatalnie. Największym problemem Polaków jest fakt, że bezustannie porównują swoje zarobki do zarobków w krajach wielokrotnie bogatszych od Polski. Totalny bezsens. Zresztą zawsze jest wolny wybór i można wyjechać. Byłem na zachodzie i zarabianie tam kasy jest coby nie mówić proste. Bardzo proste. Sztuką jest dorobić się w u nas w kraju.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...