Skocz do zawartości

Pytanie o dziwne zjawisko z monitorem ASUS PG279Q


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

A o to kolejny problem monitora, już nie pamiętam którego...Szkoda gadać.

Występuje zarówno z włączonym g-sync i bez. 

miałem podobnie, pomogło update firmware i problem znikł całkowicie, często pojawiało sie przy minimalizacji okna z grą ale ponowna minimalizacja pomogła 

 

@edit

 

Nie cytuj fotek i całych postów // W.

Edytowane przez Ten_Wredny
Link to post
Share on other sites

Tak :)

Zastanawia mnie tylko jedno, czy to nie jest problem z połączeniem z kartami z serii Pascal.

Na laptopie z Maxwell-em nie zauważyłem tego, niedługo kata idzie idzie na gwarancję (gtx1070) więc będę śledził jak się pojawi to poproszę o zwrot kasy i kupie starą sprawdzoną TN-kę.

Link to post
Share on other sites
Tak

 

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak Ci współczuje z tym sprzętem :/

 

Właśnie miałem pytać, czy nie myślisz na poważnie o powrocie na 278Q ale...

 

 

oproszę o zwrot kasy i kupie starą sprawdzoną TN-kę

 

już mi odpowiedziałeś ;)

 

Ja na poważnie myślałem o czymś pokroju PG34Q, ale coraz poważniej zastanawiam się nad trzema 278Q w surround.

IPS strasznie mnie odstrasza...

 

Rynek monitorów dla graczy stoi w miejscu. Niemożliwe wręcz jest, że po ponad 2 latach od premiery 278Q nie wyszło praktycznie nic lepszego.

Link to post
Share on other sites

Tak myślę :). Ale najpierw czekam co Asus odpowie.


Nadeszła odpowiedzi od "ASUS Nordic Technical Support Department" :rotfl: .

No i kasy mi nie oddadzą oferują wymianę na nowy  ;) (w tym przypadku od razu bym sprzedawał bez zastanowienia ale bym stracił)

Lub opcja żebym skontaktował się z sklepem w którym nabyłem monitor, a teraz byłem w sklepie z wydrukiem od Asus-a i tak mogą przyjąć na reklamację ale wpierw muszą wysłać na serwis  :D pewnie do Asus-a czas czekania 3 tygodnie. No i zapewne dostał bym nowy monitor :). Z wrodzoną wadą fabryczną :rotfl:. A po trzecim razie by oddali kasę  :). Gdyby nie to ze mam nowe okna i jest zimno to bym go eksmitował na podwórko z wielkim hukiem ;)

Co mam zrobić z tym fantem?

Link to post
Share on other sites

No to mnie Panowie wystraszyliście. Mam w planach kupić ten monitor do tego zestawu http://forum.benchmark.pl/topic/227203-komputer-6500-z%C5%82-do-gier-i-programowania/

Aktualnie w x-kom jest promocja na PG278QR. Czy IPS jest wart tej różnicy w cenie? Chciałbym dać chociaż jedną szansę PG279q, ale po przeczytaniu tego tematu sam już nie wiem... Co radzicie?

Link to post
Share on other sites

No to mnie Panowie wystraszyliście. Mam w planach kupić ten monitor do tego zestawu http://forum.benchmark.pl/topic/227203-komputer-6500-z%C5%82-do-gier-i-programowania/

Aktualnie w x-kom jest promocja na PG278QR. Czy IPS jest wart tej różnicy w cenie? Chciałbym dać chociaż jedną szansę PG279q, ale po przeczytaniu tego tematu sam już nie wiem... Co radzicie?

A ja standardowo będę przeciwny opinii Wrednego, miałem pg278q a teraz mam Acera XB271HU i jak dla mnie róznica między TN a IPS jest widoczna gołym okiem i ja bym dopłacił do IPS. TN za 3 tys to zbrodnia w biały dzień :)

 

"Daruj sobie tych nerwów" - nie każdy monitor jest szrotem, mi sie udało to czemu i jemu ma się nie udać ?

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

Po 7 wymiana u odechalalo by się Wam IPS-a:)

Wczoraj przyszedł Asus pg248q i jest super mimo TN-ki. Trochę mały ale trzeba się przyzwyczaić.

być może, na szczęście jest inaczej :) nie wiem czemu uparłeś sie przy Asusie skoro masz inne IPS :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...