Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem w 3 gim. I moim zamiłowaniem jest informatyka. Bardzo się nią interesuje. Wybrałem technikum, ponieważ na studiach mogę nie dać rady. Mam na oku 2 szkoły. Technikum elektroniczne o profilu inf. Oraz technikum mechatroniczne o profilu inf. Te dwie szkoły mają bardzo dobrą opinię. Jednak przeczytałem że w mechatroniku uczą się programowania w c++ i jeszcze innym oraz strony int. Itp. A w elektroniku nic takiego nie doczytalem, w przyszłości chciałbym zostać web deweloperem (nie na skalę międzynarodową) Aby zostać nim muszę iść na studia?

Link to post
Share on other sites

Możesz iść na studia, ale nie musisz. Also w obu będziesz mieć c++ bo do E.14 (przynajmniej z tego co od starszych roczników słyszałem) potrzebujesz, i jest to w programie nauczania. Wybierz tą która ci się bardziej podoba i tyle.

Link to post
Share on other sites

teoretycznie program do zrealizowania jest ten sam, ale w praktyce to już zależy od nauczycieli co tam rzeczywiście będziesz robić. Mimo wszystko - jeżeli celujesz wyżej niż na profesjonalnego operatora kasy w biedronce, to musisz się uczyć sam.

Link to post
Share on other sites
  • 8 lat później...
10 minut temu, Kocurek napisał:

Takie

Teraz we wszystkich tematach masz zamiar spamować z tą książką? Może nie zauważyłaś, ale odkopujesz tematy sprzed prawie 10 lat!

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...