Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wycenie przyzwoitego PCta do gier.


Recommended Posts

Hej, rozważam sprzedaż swojego PCta aby mieć na wyjazd do pracy za granicę.

 

Jaka jest rozsądna kwota za poniższy sprzęt, tak aby dla obu stron to było uczciwe?

 

-mobo: Asus Maximus IV Extreme

-i5 2500k, normalna sztuka, obecnie chodzi u mnie na 4,4GHz- nie potrzebowałem więcej

-SilentiumPC Grandis (kupiony z miesiąc-2 temu)

-MSI GTX970 100me edition, na gwarancji, bardzo dobrze się kręci (1529MHz na rdzeniu bez ruszania napięć)

-XFX 550W (na gwarancji)- porobiłem białe oploty

-SSD MX100 256GB (na gwarancji)

-HDD Hitachi 1TB

-2x4 GB RAMu 1333MHz

-buda Phanteks Enthoo Pro

-orginalny Windows 7- uaktualniony do Windows 10

-monitor Ultra Wide LG29UM57- kupiony z miesiąc-2 temu, na gwarancji

-karta dźwiękowa Asus Xonar DX

 

To chyba wszystko, ile może być wart taki sprzęt w zestawie z monitorem lub ew. osobno komp, osobno monitor?

 

Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc :)

Link to post
Share on other sites

-mobo: Asus Maximus IV Extreme                                                                450


-i5 2500k, normalna sztuka, obecnie chodzi u                                             500


-SilentiumPC Grandis (kupiony z miesiąc-2 temu)                                     150


-MSI GTX970 100me edition, na gwarancji,                                               1350


-XFX 550W (na gwarancji)- porobiłem białe oploty                                      250


-SSD MX100 256GB (na gwarancji)                                                             370


-HDD Hitachi 1TB                                                                                         150


-2x4 GB RAMu 1333MHz                                                                             130


-buda Phanteks Enthoo Pro                                                                          390


-orginalny Windows 7- uaktualniony do Windows 10                                    350


-monitor Ultra Wide LG29UM57- kupiony z miesiąc-2 temu, na gwarancji   850


-karta dźwiękowa Asus Xonar DX                                                                 250


Link to post
Share on other sites

 

-mobo: Asus Maximus IV Extreme                                                                450

-i5 2500k, normalna sztuka, obecnie chodzi u                                             500

-SilentiumPC Grandis (kupiony z miesiąc-2 temu)                                     150

-MSI GTX970 100me edition, na gwarancji,                                               1350

-XFX 550W (na gwarancji)- porobiłem białe oploty                                      250

-SSD MX100 256GB (na gwarancji)                                                             370

-HDD Hitachi 1TB                                                                                         150

-2x4 GB RAMu 1333MHz                                                                             130

-buda Phanteks Enthoo Pro                                                                          390

-orginalny Windows 7- uaktualniony do Windows 10                                    350

-monitor Ultra Wide LG29UM57- kupiony z miesiąc-2 temu, na gwarancji   850

-karta dźwiękowa Asus Xonar DX                                                                 250

 

Dzięki wielkie za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

 

 

-SSD MX100 256GB (na gwarancji)                                                             370

 

Taaaaa

 

Za 350 zł można dostać NOWEGO BX100 250GB z pełną gwarancją, który jest pod każdym względem lepszy.

 

 

 

-karta dźwiękowa Asus Xonar DX                                                                 250

 

Chyba w marzeniach sennych. Używki DX'a chodzą +/- po 2 stówy.

 

 

 

XFX 550W (na gwarancji)- porobiłem białe oploty                                      250

 

Tyle to kosztuje nówka ze sklepu. 

 

Nie śledzę na bieżąco cen starszych podzespołów, ale ta "wycena" ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...