Skocz do zawartości

Kupię komputer/części do 1500-1800zł


Recommended Posts

Witam, jak w temacie, interesuje mnie zakup całego komputera lub części osobno tak aby z nich poskładać kompa do kwoty 1500-1800zł.

Interesuje mnie wszystko poza obudową.

Prosiłbym o oferty jedynie ogarnięte osoby, komp ma być prezentem na święta więc wysyłka musi być w zasadzie na następny dzień po dogadaniu się.

Co do samych części to mile widziane i5 na sockecie 1155 bo mam już na niego chłodzenie, aczkolwiek jak ktoś ma coś mocniejszego na nowszych sockecie i z boxowym chłodzeniem to też będzie ok.

Oferty proszę od razu z ceną.

Interesuje mnie dosłownie wszystko poza budą, czyli procek z mobo, GPU, RAM, zasilacz, HDD.

 

UWAGA! Osoba, od której kupię części MUSI mieć jakiś dokument zakupu ze sklepu, paragon, cokolwiek.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że można na allegro, ale często właśnie te osoby na alle wystawiają najpierw tutaj i często się zdarza, że maja od razu kilka rzeczy a w zestawie można się mocniej potargować i poza tym wysyłka tańsza ;)
Zakładając, że kupię procka z mobo od razu, to z pozostałymi komponentami osobno kolejną stówę wydaję na wysyłki :/

Link to post
Share on other sites

Witam, jak w temacie, interesuje mnie zakup całego komputera lub części osobno tak aby z nich poskładać kompa do kwoty 1500-1800zł.

Interesuje mnie wszystko poza obudową.

Prosiłbym o oferty jedynie ogarnięte osoby, komp ma być prezentem na święta więc wysyłka musi być w zasadzie na następny dzień po dogadaniu się.

Co do samych części to mile widziane i5 na sockecie 1155 bo mam już na niego chłodzenie, aczkolwiek jak ktoś ma coś mocniejszego na nowszych sockecie i z boxowym chłodzeniem to też będzie ok.

Oferty proszę od razu z ceną.

Interesuje mnie dosłownie wszystko poza budą, czyli procek z mobo, GPU, RAM, zasilacz, HDD.

 

UWAGA! Osoba, od której kupię części MUSI mieć jakiś dokument zakupu ze sklepu, paragon, cokolwiek.

 

 

Ja mam różnej maści sprzęt, zapraszam na ogłoszenia: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2nCsh/ 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...