Skocz do zawartości

Wymiana karty graficznej


Recommended Posts

Witam 


Panowie potrzebuję rady w sprawie doboru karty graficznej do poniższego komputera:



    •  AMD 1055t + chłodzenie standard
    • 4GB Ramu (ddr3 Kingston 2x2 1600mhz) została domówiona kość 4GB
    • GTX 460 MSI
    • Samsung 1TB
    • Iiyama 24 fhd
    • Asus coś tam
    • Zasilacz Corsair 550w vx

Komputer używany oczywiście do gier ( obecna modernizacja na potrzeby gry Star Wars Battlefront) nie będzie podkręcany. W grę wchodzi tylko nowy sprzęt z gwarancją. Budżet to 1000zł jak się da taniej też będzie ok. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.


Link to post
Share on other sites

Kup gtx 960 najlepiej 4gb ale to nie jest obowiazkowe (moze bardziej przyszlosciowe do nowych gier) i bedzie ok. Jak taniej to gtx950 chociaz dla mnie to pozorna oszczednosc ktora da o sobie znac w przyszlosci. Do AMD nie szedl bym w amd takze odposcilbym r9 380.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką odp. zgodnie z radą pójdę w Nvidię , która lepiej zagra nienajnowszym już prockiem  AMD.

Mam tylko nadziję że uda się tego gtxa zdobyć przed świętami. http://www.komputronik.pl/product/282448/Elektronika/Cz%119%15bci_PC/EVGA_GeForce_GTX_960_4GB_SuperSC_GAMING_ACX_2_0_.html

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką odp. zgodnie z radą pójdę w Nvidię , która lepiej zagra nienajnowszym już prockiem  AMD.

Mam tylko nadziję że uda się tego gtxa zdobyć przed świętami. http://www.komputronik.pl/product/282448/Elektronika/Cz%119%15bci_PC/EVGA_GeForce_GTX_960_4GB_SuperSC_GAMING_ACX_2_0_.html

 Powodzenia , ja już czekam tydzień i co się pojawia jakieś dostępne to zaraz znikają,

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...