Skocz do zawartości

NZXT HUE+


Recommended Posts

Witam,

Ostatnio w necie znalazłem bardzo ciekawe urządzenie, a mianowicie NZXT HUE+. Jest, to nowa wersja i z tego co widzę na YT, to dużo lepsza. 
Więc mam pytanie. Ma ktoś może z Was, to ? Jeśli tak, to gdzie wam się udało, to kupić ? Szukałem wszędzie, ale żaden sklep w Polsce tego nie sprzedaje, znalazłem też jeden holenderski sklep, ale nie wysyłają za granicę... 

 

 

 

 

Tutaj przykładowe filmiki jak, to wygląda.

 

Może ktoś z forum sprowadza sprzęt zagranicy ? Jeśli tak, to byłbym chętny na zakup tego urządzenia :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bez szału strip ws2811/2812 atmega za 5zł i kilkanaście lini kodu w asemblerze reszta w c tyle że za słaby jestem  na pisanie sterownika pod USB więc sterowanie po RS232 
szczerze mówiąc to choinka nie jest jakość specjalnie atrakcyjna przynajmniej dla mnie :D

Edytowane przez tomasz1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

NZXT HUE+ to rzeczywiście nowość - dostaję newsletter od NZXT i to się pojawiło dosłownie kilka tygodni temu. Próbowałem to znaleźć gdzieś w Polsce, ale nikt jeszcze nie ma tego dostępnego, a przesyłka ze Stanów, przy obecnym kursie dolara by była strasznie kosztowna. 

Dla mnie jeszcze plusem jest to, że fajnie by wyglądało w mojej S340 - zamiast jednego dysku SSD na piwnicy :)

Link to post
Share on other sites

Może ktoś z forum sprowadza sprzęt zagranicy ? Jeśli tak, to byłbym chętny na zakup tego urządzenia :)

 

https://www.overclockers.co.uk/nzxt-hue-rgb-dual-channel-led-controller-black-ca-174-nx.html

tylko musiałbyś kogoś z Anglii złapać na forum bo przesyłka od nich do nas 150zł...

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

kurde, czekałem i czekałem na te nzxt hue+ 

W piątek zamówiłem 2 paski led rgb z tego tematu 

 

+ kontroler 

 

a tutaj patrze, że hue+ jest dostępne na morele... no cóż  :D  Efekt pewnie będzie podobny, ale przynajmniej kasa zaoszędzona... Choć sterowanie za pomocą aplikacji systemowej brzmi ciekawie.  Jak dasz radę, to zrób jakiś filmik jak to wygląda :P

 

http://forum.benchmark.pl/topic/201357-paski-led-molex/#entry2051073 

Edytowane przez Calvex
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...