Skocz do zawartości

Słuchawki HyperX HX Cloud II czy warto?


Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad kupnem tych słuchawek do gier hobbistycznie i od czasu do czasu do filmów? Może ktoś posiada i mógł by się wypowiedzieć  o dźwiękach i konstrukcji czy jest solidna. Może coś innego polecicie w tym przedziale cenowym?

 

 

 HX Cloud Black (KHX-H3CL/WR) w Morele.net

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

przeczytaj chociaż pierwsza stronę forum nic więcej nie oczekuje 

To poczytaj sam uważnie tam jest pierwsza wersja ta jest druga. Pierwsza ma ładne opinie i jest dużo tańsza lecz te mam okazje kupić za 350 zł tylko że opinie są mieszane w sklepach internetowych.

 

I potrafię używać opcji szukaj przed publikacją :) 

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

no to widać nie potrafisz bo było to wałkowane wiele razy nawet sam pisałem w tym miesiącu z 5 razy ze karta dźwiękowa dodawana do wersji 2 powinna być dodawana do chrupek w gratisie  jest wielkie G...O warta   teraz w morele masz promocje na 1 za 250zl a do zaoszczędzonej stówy dodaj 50zl i kup aim sc 8000 jak nie masz karty dźwiękowej ale to też byś wyszukał w szukajce poświęcając max. 10 min

Link to post
Share on other sites

Nie dopłacę 150zł (za Cloud I dałem 249zł) za jakąś kartę, która zostałaby zmiażdżona przez zwykłego SC8000, nie mówiąc już o innych źródłach dźwięku  :) Akurat bardzo dobrze wiem, co kupiłem i taki był mój zamiar. Miałem te słuchawki już kilka razy u siebie. Ta karta dodawana do Cloud II po prostu je ogranicza, znacznie ogranicza.


Poza tym one zostały kupione na potrzeby recenzji, nie sądzę żeby długo ze mną zostały  :)

 
Link to post
Share on other sites

Ta różnica to ściema. To te same słuchawki, tylko w wersji II znaleźli sposób na łapanie jeleni dzięki tej nic niewartej karcie. Jak widać udaje im się to :)

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To w takim razie jaką kartę dobra do tych słuchawek jak mnie podobno dobra Integra nie zadowoli. Ogólnie wydają mi się estetycznie ładniejsze i solidniejsze kartą się nie sugerowalem. No i podobno druga wersja na fajny przyjemny bas lepszy od 1 generacja możesz to potwierdzić?

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Jeśli dla Ciebie zwykła zmiana koloru (tak, one są tylko przemalowane) to lepsza solidność i estetyka to ja już nic więcej dodać nie mogę...

 

Na forum jest pełno informacji o HyperX Cloud.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Tak oceniam po zdjęciach niestety nigdzie ich na wystawie nie widziałem i nie mam realnego odwzorowania.

Więc doszedłem do wniosku ze wybiorę pierwszą wersję i kartę dźwiękową wiec jaką kartę najlepiej by dźwięk był przyjemny. Wgl nie mam pojęcia jaka karta dźwiękowa jest dobra pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...