Skocz do zawartości

Myszka do CS:GO [budżet ok. 150zł]


Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie liczę na pomoc. Bez zbędnego pisania zaczynam od razu od wzoru. ;)

 

Budżet: +/- 150zł.

 

Jakiej myszki obecnie używasz: Używałem A4 Tech X-748k, potem zwykłej myszki z komputerowego za 50 zł, a teraz myszki, która ma około 10 lat za jakieś 20 zł. ;)

 

Jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech XGame X7-500MP.

 

Z jakiej wartości DPI korzystasz: 800 DPI.

 

Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: teraz nie mam pojęcia, bo moja myszka właśnie się zepsuła i aktualnie korzystam z jakiejś starej. 

 

W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Głównie CS:GO. 

 

Ile przycisków używasz w myszce: Szczerze to jakoś nigdy nie korzystałem z tych przycisków bocznych. Prawy, lewy i scrool do bunnyhopa. ;)

 

Chwyt: Claw najbardziej mi podchodzi.

 

Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

 

Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14 cm.

 

Dlaczego chcesz zmienić mysz: Moja poprzednia się zepsuła ... ;)

 

Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Nie interesuję mnie wygląd myszki ... chciałbym, żeby za 150 zł kupić dobrą,trwałą myszkę. ;)

Edytowane przez pfudor
Link to post
Share on other sites

Spójrz na CM Alcor/Rival 100. Ten pierwszy sprawdzi się idealnie od palmo-clawa.

Widziałem filmik, gdzie sensor w Rivalu 100 jakoś wyśmienicie się nie spisywał, więc ja bym go nie brał pod uwagę. Alcor - myszka dużo lepsza.

 

A co sądzicie o Kinzu v2 i v3? Oprócz tego co napisał kolega wyżej

Małe myszki, twarde przyciski.Takie myszki trzeba po prostu lubić, bo nie każdemu podejdą. Sensor przeciętny jak na tą półkę cenową. Swego czasu, jak biały grał na kinzu v3 to ją polecał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widziałem filmik, gdzie sensor w Rivalu 100 jakoś wyśmienicie się nie spisywał, więc ja bym go nie brał pod uwagę. Alcor - myszka dużo lepsza.

 

No jest gorszy od tego w Alcorze, ale na pewno da sobie radę.

Link to post
Share on other sites

A możecie mi napisać w czym CM Alcor jest lepszy od tych myszek SS? Od Kinzu v2 i v3.

Myszki się nie sprawdzą w CS? Kolega również będzie kupował ze mną myszkę niedługo i zawsze chcieliśmy kupić tę, bo myśleliśmy, że w tym przedziale będą najlepsze. ;)

Link to post
Share on other sites

Okej. Posłuchaj, a mógłbyś mi tutaj pomóc? 

 

http://forum.benchmark.pl/topic/197836-problem-z-myszkami/


Jeszcze jedno. Co możesz mi powiedzieć o tej myszce? 

 

http://allegro.pl/mysz-gamingowa-roccat-kova-optyczna-syva-i5836106407.html

 

Przekracza mój budżet, ale według mnie ciekawa oferta, bo dokładają drugą parę słuchawek dousznych, które kosztują jakieś 100 zł. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...