Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie. Chciałbym przedstawić Wam mój problem dotyczący myszek. ;)

Głównie gram w CS:GO. Kiedy zacząłem grać w tę odsłonę grałem na jakiejś myszce po bracie, która teraz nie wiadomo ile ma lat ... na pewno dużo i domyślam się, że myszka ta było dość tania.

Po wbijaniu jakiś tam wyższych rang w Counter Striku postanowiłem kupić sobie nową myszkę. Zdecydowałem się na A4 Tech X-748k. Wszystko fajnie, dobrze mi się na niej grało, aż nagle pewnego dnia .... myszka nagle padła po ... nie wiem - 2 miesiącach? Siedzę na facebooku i nagle zaczęło ją przerywać aż w końcu padła całkiem. Myślałem, że to może coś z kablem, bo kiedy "śturałem" nią mysz się świeciła, ale zaraz padała. No niestety. Mysz tę kupiłem za około 80 zł. Jako, iż jestem na utrzymaniu rodziców to kupiłem sobie za tyle ile mi dali. Dostałem 50 zł i poszedłem do komputerowego kupić sobie jakąkolwiek myszkę, aby móc grać. Nie miałem wielkiego wyboru i kupiłem jakąś ModeCom MC-930. No i wszystko fajnie, dość dobrze mi się na niej grało. Niestety ... wczoraj kiedy grałem sobie w cs zdarzyło się dokładnie to samo ... Myszka, że tak powiem "nagle z du*y" zaczęła się włączać i wyłączać. W słuchawkach miałem tylko dźwięk jakbym ją podłączał i wyłączał od komputera (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi). Zacząłem coś ruszać przy kablu, wyciągałem ją i wkładałem. Było to samo ... świeciła na parę sekund i gasła, aż w końcu przestała działać ... i nie zgadniecie co? Poszedłem, schyliłem się pod łóżko i wyciągnąłem tą moją pierwszą myszkę, o której pisałem na górze. Działa ... 

 

Teraz mam pytanie: Czy miałem takie nieszczęście, że kupowałem jakieś dziadowskie myszki? 

Czy to coś z komputerem nie tak? Bo jakby nie patrzeć obie myszki padły w podobnych okolicznościach i zaczęło mnie to zastanawiać...

 

Jeśli ktoś ma jakieś propozycję co mogłoby być przyczyną to proszę śmiało pisać. Z góry dziękuję i wysłucham każdej propozycji. ;)

Edytowane przez pfudor
Link to post
Share on other sites

No właśnie nic z nimi nie robię ... bardzo dbam o różnego typu rzeczy. Obiema myszkami, nie wiem czy nawet raz uderzyłem o biurko. Może to jakoś przez ten port się "walą"? Chciałbym w końcu kupić jakąś porządną myszkę, ale boję się, że stanie się to samo co z poprzednimi ... 


Ref! ;)

Link to post
Share on other sites

Obie sprawdziłeś na innym kompie ? Ja dla bezpieczeństwa kupiłbym nowe porty do kompa a co do myszki to jeat osobny temat cos Ci doradza na forum na pewno :)

 

Ps używaj normalnej czcionki bo sie trudniej czyta taka skośna ;p

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

Spoko, nie będę tej czcionki używał. ;) Obie myszki sprawdzałem, obie nie działają ... co do myszki to już mi pomogli w wyborze. Mój wybór to raczej CM Alcor, jednak właśnie szkoda mi, żeby i ta padła. ;) Nowe porty do komputera idzie tak łatwo wymienić? Sorka, ale jeśli chodzi o takie sprawy związane z komputerem to mało będę wiedział.


ref

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...