Skocz do zawartości

słuchawki dla gracza do 650pln


Recommended Posts

Za 6 i pół stówy to kup porządne słuchawki a nie marketingową pompę do pieniędzy. W tym budżecie mieści się już kilka ciekawych modeli od Bayerdynamica. Jeśli potrzebny mikrofon to możesz go dokupić niezależnie za 2 dychy.

Link to post
Share on other sites

No tak to szczerze mówiąc wygląda. Niestety, ale w przedziale cenowym do 300zł niewiele słuchawek mi się podobało. To już jest kwestia wyboru, czy wybierzemy droższe i lepsze, czy te tańsze, ale też dobre. Tylko problem polega na tym, że dla niektórych te różnice w dźwięku pomiędzy dobrymi słuchawkami za 600zł a tymi za 300zł są nieduże. Mając za źródło powiedzmy ALC1150 (mam w laptopie) różnice między HD681 a DT990Pro się nieco zacierały. Oczywiście nawet na ALC1150 HD681 nie mogą się zrównać z nimi, ale ze względu na opłacalność to biją Beyery na głowę.


Wczoraj porównywałem chwilę Aune X1s za 1000zł do Cayina HA-3 za 2500zł i co? No właśnie nic. Różnice są, ale jak często bywa to są szczegóły i detale, jest lepiej, przyjemniej, muzykalniej, lepsze dociążenie, ale czy warto dopłacać? To już kwestia kompromisu lub jego braku. W większym stopniu chodzi tutaj o synergię ze słuchawkami niż samą jakość źródła.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Staram się wycofywać z ciągłego polecania HyperX, bo właśnie ludzie zaczynali mi to wytykać i traktować, jako marketing szeptany... Z resztą podobnie było z AIMem, ale cholera jeśli na rynku pojawiają się sprzęty nietuzinkowe i bardzo dobre, to je polecam, bo czemu nie?

 

Nic na to nie poradzę, że gdy HyperX są w promocji za 250zł to nie specjalnie widzę alternatywę, tak samo SC8000 i SC808 w swych cenach, jako karty do słuchawek nie mają alternatywy.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Sam je miałem 3 razy i 3 razy sprzedawałem, bo to nie ta liga w każdym razie, ale nie można im zbyt wiele zarzucić :) Tylko fakt, że ludzie dają limit do 650zł, nie oznacza, że trzeba od razu celować w graniczne wartości. Autor tematu zapatruje się na słuchawki w cenie 599, których realna wartość biorąc pod uwagę jakość dźwięku to jakieś 150zł lub mniej, więc tak czy siak HyperX łapie się jako dobra propozycja dla niego.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

HyperX Cloud gdzie to rebranodwany Q-pad (bodajże 60).

Takstar Pro80 - QPAD QH-90 - Kingston HyperX Cloud

Bayerdynamica

*Beyerdynamica ;)

 

niewiem czy warto

*nie wiem

 

Co do samego tematu - jak ma być szpan w gimbie to bierz "słuchawki" od steelseries, a jak interesuje Cię sensowny i porządny headset to powinieneś wybrać Hyperxy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...