Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam rozważam kupno słuchawek tylko i wyłącznie do domu chodzi oczywiście o granie. Teraz moje pytanie czy ww. słuchawki są warte swojej ceny.  Znalazłem coś takiego (Oszczędźcie mi fakt koloru itp. nie przeszkadza mi to do muzyki mam inne)
http://www.morele.net/sluchawki-hyperx-cloud-ii-white-pink-khx-hscp-pk-753155/
Pytanie czy warto dodać te kilka groszy? Czy może zwykłe Cloudy w promocji za 250?

Edytowane przez yaramy
Link to post
Share on other sites

Jeżeli ma słuchawki to zalman mic-1, jeżeli nie ma ich to też ten :D, potem jakieś starsze studyjne może by szło wyłapać, ale wtedy bez miksera/wzmacniacza by nie podłączyła raczej (złącze jack nie mini-jack)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cześć co żeby nie robić zbędnego spamu tematami. Okazało się, że wina leży po stronie dźwiękówki dlatego rezygnuje ze słuchawek a zacznę szukać jakieś karty. To tak wyjście mikrofonu obowiązkowo myślę, że tak do 200zł? Słuchawki to Sennheiser hd 429.
Tak w ogóle to mikrofon sprawuje się całkiem całkiem.

Edytowane przez yaramy
Link to post
Share on other sites

Ale tak całkiem wyzionęła ducha? Zwykle nie działa tylko konkretna rzecz. 

Do 200 zł (przynajmniej co jakiś czas zdarza się w tej cenie) wart uwagi jest jeszcze Audiotrak HD2 Advance.

 

//ed: kurczę ten też bez mikro. W takim razie zostają tylko Xonary...

Edytowane przez NewSky
Link to post
Share on other sites

Głos to sam bass, jakbym był w wiadrze do tego 30m pod wodą za ścianą. Z kolei jak podłączę do przedniego panelu to wszystko działa. Jednak to ustawienie bardzo mi nie pasuje.

Te Xonary brzmią ironicznie?

Edytowane przez yaramy
Link to post
Share on other sites

Nie brzmi to ciekawie. Tzn od biedy zawsze mogę płytę na gwarancję oddać ale to jest taki błahy problem, że nie zdziwię się jak nic nie stwierdzą.


Dobra to w takim razie skoro Xonar to ktoś poleci, któryś do tych 200zł? Bo jest ich trochę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...