Skocz do zawartości

Zamówienie zbiorowe na Barrow seria ch


Recommended Posts

po silence to się spodziewałem ale po reszcie ? dajcie jeszcze kilka dni

Jak mam to rozumieć?

 

Widzę, że coś tam motasz i nie możesz sobie poradzić. Proszę Cię o jakikolwiek info od tygodnia a Ty ludzi pięknymi exelami traktujesz.

Nie potrafisz nic konkretnie napisać. Zamówione i screen. I po problemie. Mam co do Ciebie mieszane uczucia po akcji z adapterami od chesaire pirat i straszeniem policja za złączki po 16 zł które sam zniszczyłeś . Dlatego się tego "zamówienia" obawiam.

Kolega mówiąc o tym cle ma wiele racji.

Edytowane przez silence
Link to post
Share on other sites

Bo tak jak pisałem chińczykowi ma się kasa zgadzać więc stwierdził że jak dla niego mogę mi 1000 uszczelek kupić i będzie ok.

To też poleciały zamówienia na uszczelki(100$) a do niego excel podobny do waszego. wszystko było dogadane tylko ali zablokowało transakcje którymi ja jestem obciążany. niestety całość zamówienia opiewa na 460$

Co do "mogłem się spodziewać" to niestety z twojej strony w 80% spotkałem się z uszczypliwościami.

Co do złączek to niestety zdrażniłem się dostając coś co nie odpowiada standardom z którymi się spotkałem do tej pory.

Zaraz jak tylko uporam się z barrow to wszystkie adaptery i nakrętki jakie mam bitsy,EK wszystko w czarnym macie trafia na forum a te nieszczęsne złączki będą gratisami do 2 pierwszych zamówień.

Bardzo prosił bym o nie wywlekanie, postanowiłem pomóc i coś załatwić a za to wynagrodzono mnie linczem.

rozumiem jak bym jeszcze po 10 zł od was woził i mieli byście podstawę do sądzenia że chce ukraść wam po 10 zł, ale tej podstawy jest brak.
 

Link to post
Share on other sites

Ja jak pisałem PW wycofuje się ze względów nie związanych do końca (ale też) z czasem a z innymi sprawami prywatnymi z czym wiążą się też wydatki spore...

 

Ale jak też pisałem jak nie sprzedaż tego na allegro z czym nie powinno być problemu lub nie dasz rady tego odwołać (moje zamówienie nie było duże) to pomogę w sprzedaży popytam znajomych ewentualnie jak bede jeszcze potrzebował po 25 lub na początku przyszłego miesiąca bo wtedy pewnie dojdzie to odkupię to dodatkowo 

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites

Z przykrością muszę poinformować że jako odmówiły mi osoby tworzące to zamówienie, a żeby nie opóźniać pożyczam od znajomego prowadzącego firmę i zamówienie idzie do niego prawdopodobnie z wszystkimi opłatami to złączki będą ale nie w takiej cenie jak zaproponowałem na forum.

Wszystkim którzy zrezygnowali dziękuję za współpracę resztę zapraszam na PW w celu omówienia ceny do zamówienia które będzie zlecone w dniu jutrzejszy choć bym na tym interesie miał stracić :D

Link to post
Share on other sites

zamówienie zostało opłacone 22

zamówiono:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QYTZNczngJcThZB-j-P8nrUoV7lSkaQQvyF5xzHul3g/edit?usp=sharing

 

zamówienie będzie kompletowane do soboty.

zaraz potem wysłane będzie dhl'em

 

jak Chińczyk wyśle to napiszę.
cena konkretnych produktów będzie znana po odprawie celnej.

Link to post
Share on other sites

Chinol widział śnieg ale na filmach :) w 99% przypadkach sprzedają towar którego nie mają na stanie a potem kręcą że śnieg, że święta i dużo paczek itp. Od sprzedawców od których zawsze jestem pewien błyskawicznej przesyłki paczki idą praktycznie jak zawsze, tyle samo czasu :) Taki urok zakupów w Chinach.

 

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Okazuje się że jednak śnieg był :

http://krolowa-superstar.blog.pl/2015/11/25/snieg-sparalizowal-centralne-chiny-polnoc-w-duzym-mrozie/

 

właśnie pakuje moją paczkę :D
faktycznie czegoś mu brakowało i dostałem zamiast 4 obrotowych 90*, 2 obrotowe 90* i 2 podwójnie obrotowe 90*.

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Strzelam że z Aliego kupione. :D Tam najbardziej zaufane jeśli chodzi o chinola. Troche sie przejechalem na posrednikach taobao ale to glebsza historia. Osobiscie roznica pomiedzy AliExpress a tym Taobao to Ali. Na Taobao roznica nie jest warta nerwów co do chińczyków u pośredników. Kompletnie nie umieją pisać po angielsku...

Link to post
Share on other sites

Tylko przy otwieraniu paczki uważaj. Żółty przesłał Ci trochę powietrza z Chin. :D

 

 

musisz mi powiedzieć od kogo bierzesz bo rabat jaki uzyskałem nie jest wart moich nerwów miałeś odprawę celną? jaki transport?

 

Od tego samego co Ty z tego co widziałem po ilości zamówień na poszczególnych aukcjach.

Transport DHL. Cło nie. VAT tak.

Twoje zamówienie zapewne jest większe niż moje więc spodziewaj się vat'u tak czy siak. Zadzwoni do Ciebie ktoś z DHL przedstawiający się jako Służba Celna DHL o info co jest w paczce. Mi żółty opisał paczkę, że jest w niej 'Sample of cooling fans'... ale nic to nie dało. Może z CzajnaPost by inaczej było... trzeba się przekonać po nowym roku.

Zresztą. Ja przecież wg Ciebie nieogarnięty jestem więc nie słuchaj szaleńca. http://www.sadistic.pl/images/smiles/8d2ad9671de3.jpg

Link to post
Share on other sites

Przy kolegi paczce do VATu oby nie dowalili mu jeszcze cła bo wtedy kurier w bonusie naliczy sobie za odprawę celną. Pisał że w kilku paczkach zamówienie przyjdzie, wiec trzeba być dobrej myśli. Dajcie potem foty jak prezentuje się ta nowa wersja złączek.

@silence to że naliczyli VAT to teraz norma, bo mogą naliczyć go od każdej kwoty w przeciwieństwie od cła. Po objęciu władzy przez kaczkę jakoś więcej paczek VATują :D

 

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

 

 

@silence to że naliczyli VAT to teraz norma, bo mogą naliczyć go od każdej kwoty

Gadałem z kurierem i powiedział mi, że do 22 Euro nie naliczają nic - przynajmniej DHL.

 

 

Po objęciu władzy przez kaczkę jakoś więcej paczek VATują :D
Szkoda gadać bo się człowiek tylko wq... będzie.

Oby się Wam udało bez dodatkowych opłat.

Link to post
Share on other sites

nie "nie ogarniety" tylko uszczypliwy. Tak więc nie godzi to w twój poziom intelektualny a sposób bycia wyrażania się :D

aczkolwiek tej spiny bym proponował zakończenie :D
http://i1.memy.pl/obrazki/bd66458628_no_wez.jpg

 

 

Każdy ma jakieś tam swoje sposoby, ja niestety czasami przekombinuje i są takie tego opłakane skutki.

Paczka idzie jedna tylko z mniejszą wartości deklaracją, zobaczymy co to będzie się działo.

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

To kurier wprowadza w błąd bo 22 bądź 44 euro od takich kwot nie naliczą VATu jeśli wysyłka jest od osoby prywatnej bądź jeśli sam przywieziesz do Polski. Zwolnienia z podatku VAT nie stosuje się do towarów importowanych w drodze zamówienia wysyłkowego z terytorium państwa trzeciego bezpośrednio do odbiorcy przebywającego na terytorium kraju EU. Inna bajka by nałożyć VAT na każdą paczkę to w UC musiałoby pracować 3x więcej celników :D

 

Mam nadzieje że żona celnikowi dała dzień wcześniej :) i jakoś paka przejdzie.

 

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...