Skocz do zawartości

Zamówienie zbiorowe na Barrow seria ch


Recommended Posts

 

Ja również dziękuję i czekam na info kiedy zamówienie pójdzie do realizacji. ;)

,,,

Możesz przesłać screena z zamówieniem ? Minęło kilka dni a Ty milczysz. Piękny exel nie robi na mnie wrażenia a nie chcę zmarnować kolejnych dni.

Edytowane przez silence
Link to post
Share on other sites

każdy otrzyma,
aczkolwiek z przykrością potrwa to jeszcze z 2 tygodnie. Złożyłem kilka zleceń na rożnych kontach i niestety spora większość została anulowana. Dla utrudnienia aliexpress pobrał pieniądze i będzie mi to zwracał w ciągu 10dni roboczych. Wykonałem już z 6 telefonów do banku niestety niepobrane opłaty w postaci blokad zdejmą dopiero 18. W przypadku pobranych opłat polecę 2x na przewalutowaniu.

Uspokajam, wszystkie dodatkowe opłaty będą kosztem mojego doświadczenia i nic się w cenach nie zmieni, bardzo przepraszam ale załatwiał coś takiego pierwszy raz, prosze o chwilę cierpliwości.

ps. Dystrybutor jest zainteresowany współpracą, ale czy my na forum chcemy używać jego produktów?

Link to post
Share on other sites

wszystko tak jak napisałem niestety zajęte środki nie pozwalają mi przelać środków dostawcy może by się udało jeszcze chwilę zaczekać robię wszystko co mogę żeby wyszło to jak najwcześniej ale już pożyczyłem pieniądze i więcej jest mi nie zręcznie.
 

 

dajcie mi jeszcze chwilę bo zostawiacie mnie z przelanymi środkami na ali i zablokowanymi środkami na koncie, już jestem stratny a jak się porozmyślacie to nawet nie liczę.

 

po silence to się spodziewałem ale po reszcie ? dajcie jeszcze kilka dni 

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

dzięki,
mogę nawet zrobić screna z konta.
po prostu pożyczyłem od 2 osób potem zacząłem płacić a jakiś filtr odrzucił płatności bo konta i płatności z 1 ip i u jednego sprzedawcy, jak inne płaciłem z służbowego i firmowego ip to też kilka weszło a potem bloki i prośba o weryfikacje (zdjęcia dowodu i karty)
wszystko zrobiłem, od ali potem do banku i jedyne co mi powiedzieli to to że blokady będą 18 zdjęte w między czasie jeszcze czekam żeby ali zwrócił zajęte środki ale jak nie wyrobi się do 18 to ja pożyczę ostatecznie od znajomego.

wtedy płacę, kurier i all do polski.

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale w 99% towar nie przejdzie przez celny... My friend może sobie pisać o próbkach, prezencie dla babci oraz wysyłką na święto chanuka. Celnicy mają to głęboko w czterech literach, będziesz musiał przedstawić potwierdzenie przelewu z banku na jaka kwotę zrobiłeś, oraz screeny z aukcji co zostało zakupione. Do tego kurier w większości przypadkach = naliczenie opłaty za odprawę celną. Pół biedy jak dogadałeś się z Chinolem i robiłeś wpłatę w kilku turach, to możesz przedstawić screen z najmniejszego przelewu. Jest to jednak fałszowanie dokumentów i nie będę Ci mówił jakie są tego konsekwencje. Robiąc zakupy u Chińczyka nie zapłacenie cła bądź vatu (nie wiem do jakiego przedziału łapią się złączki) powinieneś traktować za dodatek / bonus bo może się okazać niemiłą niespodzianką jak będziesz musiał przybulić 23% Vatu od 1000$.

To czy celnicy otworzą paczkę, zależy od tego czy dzień wcześniej celnik umoczył oraz którą nogą wstał, a nie od tego co My friend napisał na paczce.

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale w 99% towar nie przejdzie przez celny... My friend może sobie pisać o próbkach, prezencie dla babci oraz wysyłką na święto chanuka. Celnicy mają to głęboko w czterech literach, będziesz musiał przedstawić potwierdzenie przelewu z banku na jaka kwotę zrobiłeś, oraz screeny z aukcji co zostało zakupione. Do tego kurier w większości przypadkach = naliczenie opłaty za odprawę celną. Pół biedy jak dogadałeś się z Chinolem i robiłeś wpłatę w kilku turach, to możesz przedstawić screen z najmniejszego przelewu. Jest to jednak fałszowanie dokumentów i nie będę Ci mówił jakie są tego konsekwencje. Robiąc zakupy u Chińczyka nie zapłacenie cła bądź vatu (nie wiem do jakiego przedziału łapią się złączki) powinieneś traktować za dodatek / bonus bo może się okazać niemiłą niespodzianką jak będziesz musiał przybulić 23% Vatu od 1000$.

To czy celnicy otworzą paczkę, zależy od tego czy dzień wcześniej celnik umoczył oraz którą nogą wstał, a nie od tego co My friend napisał na paczce.

Mi jakoś nigdy nic celnik nie dziabnął, a swoje już zamówiłem z tych Chin. 

Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej mówi. Tylko, że celnika nie obchodzi że to "free payment sample" do tego ważące 3-4 kg :) Zamawiałem sporo od kitajców za mniejsze i większe kwoty. Uwierz że uciesze się jak przejdzie bez cła i ludzie z forum będą mieli alternatywę do tańszych zakupów złączek. Jednak tak jak mówiłem spotkałem się z małą ilością przesyłek kurierskich które nie były otwierane. Na pewnym forum koledzy wpadli na pomysł by te droższe przesyłki Chińczyk owijał papierem do prezentów ładował do środka jakiegoś dildosa i opisywał wysyłkę jako sex toy. Ludzie mówili że przesyłki dochodziły bez dodatkowych opłat ale ile w tym prawdy... :D

 

@Ten_Wredny że Ciebie nigdy nie dziabnął nie znaczy że jest to regułą. Wystarczy poczytać na telchina.pl.

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...