Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dołóż do wersji 250 GB, bo te o mniejszej pojemności są nieopłacalne.

BX100 za 339 zł http://www.x-kom.pl/p/223285-dysk-ssd-crucial-250gb-25-sata-ssd-bx100-7mm.html

Trochę drożej MX200 389 zł  http://www.x-kom.pl/p/223511-dysk-ssd-crucial-250gb-25-sata-ssd-mx200-7mm.html

Postaraj się dołożyć chociaż do tego pierwszego, warto.

Link to post
Share on other sites

alsen.pl w tym budżecie dysponuje takimi dyskami   http://www.alsen.pl/podzespoly-pc/dyski-twarde/dyski-ssd./pojemnosc-dysku=120-gb?page=1&sort=price_asc&priceFilter%5Bmin%5D=200&priceFilter%5Bmax%5D=210, nie ma w nich demonów prędkości, :)  ale jak ma się ograniczony budżet do minimum i nie zapowiada się przypływ gotówki :) każdy 120 SSD będzie lepszy niż HDD :) odczujesz poprawę i będziesz miał porównanie na przyszłość :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

każdy 120 SSD będzie lepszy niż HDD


cóż, jest to prawda, ale to nie twoje 200 zł  

Obecnie jeśli chodzi o cena/wydajność najlepiej wychodzi BX100 250 GB 339zł 
niżej jest M6s 128GB 270 zł 

Wszystko niżej, wiąże się z stratą wydajności i to niemałą. 
A jaki jest sens kupowania wolniejszego SSD, skoro płacimy kasę właśnie za jego szybkość... 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up :) pytanie jest dysk do około 200zł , a fanaberie , typu za 300 będziesz miał lepiej to oczywiste i nie sztuką jest tak zrobić , sztuką jest wybrać coś z sensem w tym budżecie ,a stratą wydajności, szybkość   :) kiedyś mieli SSD po 30 GB za 600zł i się rajcowali :)  , moje zdanie jest takie , autor zrobi i tak  jak uważa :) , obecnie nawet najtańsze SSD polepszają komfort użytkowania,   szybsze ładowanie systemu nie porównywalne z HDD , wczytywanie się aplikacji tez na plus, jak popatrzysz na testy to różnice są czasem  znikome , ale wiem że są , sens zawsze jest :) czasem małym kosztem :)

Edytowane przez king2127
Link to post
Share on other sites

SSD za 200 zł to już jest po prostu odrzut dysków na TLC i na sandforce ( ale to wygląda jak wybory, ten jest gorszy, więc głosuj na tego ) Od siebie "polecić" takich zakupów, opartych na selekcji, zbytnio nie mogę ( według mnie, nie potrzeba kupować SSD na siłę, to jst dynamiczny rynek, a nie jest to niezbędne do funkcjonowania komputera, sam mam SSD, a większość czasu siedzą na Ubuntu zainstalowanym na HDD   ) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nic dodać, nic ująć. Zakup SSD na siłę to wywalanie kasy w błoto.

 

 

 

pytanie jest dysk do około 200zł , a fanaberie , typu za 300 będziesz miał lepiej to oczywiste i nie sztuką jest tak zrobić

 

Fanaberie? Litości. Na chwilę obecną nie ma na rynku sensownego SSD za 200 zł. Jedyną rozsądną odpowiedzią na postawione w temacie pytanie jest: dołożyć minimum do M6S. Przyklepywanie czyichś głupich pomysłów to niekompetencja. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...