Skocz do zawartości

Problem z Bluetooth


LazaR471

Recommended Posts

Witam

jestem posiadaczem laptopa Lenovo Z50, korzystam z systemu Windows 8.1

Chcę korzystać z bezprzewodowych słuchawek bluetooth tak jak robiłem to od kilku miesięcy, aż do dziś, ponieważ już jest to niemożliwe. Dziś po powrocie ze szkoły jak zwykle próbuję podłączyć słuchawki BT ale coś jest nie tak, więc wchodzę w Menedżer Urządzeń i przy Bluetooth jest wykrzyknik. We właściwościach widnieje napis, że wyłączono z powodu zaraportowanych błędów systemu. W kategorii "Urządzenia i drukarki" w panelu sterowania dalej widnieją te słuchawki lecz klikając w Mój Komputer> Ustawienia Bluetooth nic się nie dzieje. Popytałem kilka osób które trochę się znają o co chodzi. Kazali odinstalować to urządzenie i jego sterowniki, pobrać i zainstalować od nowa. I tu już utknąłem, ponieważ nie wiem co zrobić. Pobrałem sterownik Bluetooth i nie mogę go zainstalować, ponieważ za każdym razem pod koniec instalacji komputer wyłącza się i wyświetlają się jakieś napisy, gdzieś pomiędzy nimi widniał napis "fatal error". Znajomi mówili również, żebym uruchomił system w trybie awaryjnym oraz przywrócił kopię systemu z dnia, w którym wszystko było dobrze. Przywróciłem kopię systemu sprzed tygodnia i wciąż to samo. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi, ponieważ jeszcze wczoraj, gdy kończyłem pracę przy komputerze wszystko było w porządku. Poniżej zamieszczam kilka zrzutów ekranu.

Liczę na szybką i skuteczną pomoc

Pozdrawiam.

 

 

http://iv.pl/images/54991579211987537813.png

 

 

 

http://iv.pl/images/27743327668169005994.png

 

Edytowane przez LazaR471
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...