Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lepiej niech to ktoś wytestuje. Radzicie w ciemno a może się okazać że działać nie będzie bo żeby ta karta działała to trzeba załadować sterowniki. Tak jest z mają U5. To są bardziej karty komputerowe niż typowe daci. Na 100% działa Audinst mx2 - no ale to sprzęt innej klasy.

Link to post
Share on other sites
Lepiej niech to ktoś wytestuje. Radzicie w ciemno a może się okazać że działać nie będzie bo żeby ta karta działała to trzeba załadować sterowniki. Tak jest z mają U5

Ze strony producenta.

http://www.aimpro21.com/_images/prod/AS372-cc.jpg

 

z obrazka wynika kompatybilność z ps3 i xbox to myślę ,że powinno działać z ps4.Jak nie będzie mieć takiej pewności, to i tak warto zaryzykować,jeśli producent się nie odezwie, dużo do zyskania, a do stracenia kilka złotych za wysyłkę do sklepu. Nawet można poprosić obsługę audeos o sprawdzenie, przed dostarczeniem, czy innego większego podmiotu np. komutronika o rozpakowanie AIMA i podłączenie do PS4.

 

Kosq podłączał Yulong D200 ,działa bez problemu, także nieco loterii jest.

O tym przecież piszę :)

za dużo spamujesz, nie musisz powtarzać, to samo kilka razy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tego co dał adivxv5 na logikę wydaje się, że po optyku ps4 powinno działać. Dzięki.

Dodam  jeszcze że kartę planuje, mieć też przy okazji podłączoną do laptopa (chciałem od razu załatwić 2 w 1 :) ), który będzie raczej cały czas włączony. 

 

  Popytam jeszcze i dam znać jak i czy w ogóle będzie działać, żeby na przyszłość ludzie wiedzieli :), ale jak ją kupię to raczej tak za 2-3 tygodnie dopiero.

 

A tak jeszcze przy okazji, czy jest szansa, że jakość dźwięku i wzmacniacza słuchawkowego (czy w ogóle jest?) byłaby zbliżona jakościowo  do jakiegoś np AIM sc8000 albo fiio e10, czy raczej należałoby się spodziewać czegoś gorszego?

Link to post
Share on other sites

Ja po AIMie spodziewałbym się naprawdę dobrego dźwięku. Byłym szczerze mówiąc zaskoczony, gdyby było inaczej.

 

AIM SC808 to klasa sama w sobie wśród kart, a SC8000 to jego prawa ręka. Na razie znalazłem tylko informację, że Maya U5 się nie umywa i gość rozkoszuje się dźwiękiem tego AS372n.


Chyba kupię tego AIMa niebawem, może zdążę go przetestować przed Tobą :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zasilanie jest po USB, tylko pytanie czy trzeba go parować z PC, czy da radę zasilanie USB z PS4? Można przecież też podłączyć tego AIMa pod PC, a optykiem podać mu sygnał z PS4, żeby potem już po analogu podpiąć sprzęty grające i puszczać muzykę, dźwięk z PS4.


Wysłałem zapytanie do znajomego sklepu o wypożyczenie AIMa, dam znać, jak będę coś wiedział.


Dobra mam info od właściciela sklepu, że to taki Cube tylko trochę słabszy dźwiękowo.


W takim razie nie mam ochoty poświęcać mu uwagi :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Podstawą tego AIMa jest przede wszystkim wielokanałowy dźwięk a nie stereo, więc jak ktoś się pali że będzie miał poziom Cube'a taniej to się niestety przeliczy. To urządzenia o zupełnie innym zastosowaniu. A zasilić to pewnie można nawet z ładowarki USB, kluczowe pytanie jest takie jak pisałem - czy karta potrafi działać jako urządzenie standalone - bez komputera. Osobiście to w to wątpię, choćby z tego powodu, że nie posiada fizycznego selektora wejścia.

Link to post
Share on other sites

Dobra mam info od właściciela sklepu, że to taki Cube tylko trochę słabszy dźwiękowo.

W takim razie nie mam ochoty poświęcać mu uwagi :)

Tylko czy ten właściciel sklepu na prawdę to przetestował czy tylko tak sobie powiedział patrząc na cenę. :P

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Ma rozeznanie w sprzęcie, ale po prostu porównał to do Cube'a, jak wiadomo Cube kosztuje 350zł, a AIM 240zł. Różnica w cenie jest znaczna (stosunkowo).

 

cooger dobrze gada, bo zazwyczaj takie kombajny nie mogą mieć wszystkiego. Ja słuchałem swego czasu AK500N i uwierzcie mi lub nie, ale grał gorzej z wyjścia słuchawkowego niż AIM według mnie. Ja bym tak szybko tego sprzętu nie odrzucał, bo funkcjonalność jest wysoka.

 

Wymagane jest połączenie z komputerem, potrzebuje sterowników inaczej nie zagada.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...