Skocz do zawartości

[Sprzedam] LG G2 D802 16gb w stanie IDEALNYM z gwarancją producenta do 23 sierpnia 2017 r.


Recommended Posts

Jak w tytule. Stan telefonu nie podlega żadnej dyskusji: jest po prostu idealny, jak prosto z fabryki. Brak najmniejszego, mikroskopijnego otarcia ani ryski. Zero śladów użytkowania.
Gwarancja producenta do 23 sierpnia 2017 roku co potwierdzają załączone przeze mnie dokumenty w aukcji. Na telefon jest wystawiona faktura VAT 23% a nie marża! Stąd bez problemu gwarancja na telefon jest realizowana w każdym autoryzowanym serwisie producenta LG na terenie całego polskiego kraju. Nie jest to lewa faktura-marża z lewą gwarancją. I to się liczy ;)
 
Od nowości tj. od miesiąca nosiłem go w przezroczystym etui - od nowości również zainstalowana jest folia NILLKIN Amazing H+. Napaliłem się trochę na ten telefon, ale rozmiarowo okazał mi się za duży: przerzuciłem się na iPhone'a 5s, dlatego sprzedaję. Nie ma tutaj żadnego haczyka etc. itp. Staż na forum tylko to potwierdza: nie mam nic do ukrycia.
 
Brak simlocka oczywiście.
 
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości: 797 968 936
 
Cena kup teraz 1150zł
Licytacja od 1000zł
 
Zapraszam do licytacji/kupna oraz do kontaktu. 
 
 
 
http://abload.de/img/imgp1722xwykb.png

Drobna zmiana: licytacja od 900zł, kup teraz 1130zł.

Korzystniej nie będzie, bo telefon jest w stanie nowym. :) Zawiera fabryczną folię producenta na brzegach.

Edytowane przez mst1622
Link to post
Share on other sites

Słusznie, zjechałem z kup teraz na 1050zł - wysyłka kurierem gratis.

 

Pokaż mi nowego z fakturą VAT 23% za 1199zł - czyli z legalną gwarancją.

 

Poza tym stan jest nowy: folia na brzegach, brak jakichkolwiek rys. Ładowarka nieodfoliowana: to samo słuchawki.

Na ekranie szkło hartowane Nillkin o wartości 50zł + etui 15zł - łącznie 65zł. Przed chwilą zjechałem z ceną na 1050zł: i robi się cena 150+65=215zł niższa od Twojej propozycji (1199zł).

 

Jak sądzisz, warto czy nie warto? Za miesięczny telefon w stanie nowym jak z fabryki z rasowym szkłem NILLKIN i etui? Oszczędność 215 złotych. 

 

Dodatkowo nie ma już dostępnych LG G2 z fakturą 23% - co daje podstawę legalnej gwarancji producenta. U mnie taki niuans jest i gwarancja normalnie obowiązuje w każdym autoryzowanym serwisie LG.

Edytowane przez mst1622
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...