Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy nie lepiej jednak kupić Mi4 mieć pewność, że będą go aktualizować itd? Ja już miałem kilka MTK i co prawda z generacji na generację są coraz lepsze no ale ... jednak snap to snap :) Na MTK już się przejechałem. Jest to moja opinia i każdy ma prawo mieć inną.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tym cłem? Ile będę musiał zapłacić za cło?

 

,,W przypadku nałożeniu opłat celno-skarbowych, kupujący jako importer towaru jest zobowiązany na pokrycie tych kosztów. 

Jeśli przesyłka trafi na dodatkowe koszta (w trackingu pojawi się wpis "zatrzymano przesyłkę w cle").

Link to post
Share on other sites

Jest ryzyko że paczka natrafi na urząd celny.

Cła nie płacisz, płacisz VAT około 178 zł ( tyle ja płaciłem z tej samej aukcji ) 


Oczywiście jest mała szansa że tak sie stanie, raczej ominą twoją paczke ale gwarancji nigdy nie ma, wiec musisz miec w razie czego te pieniadze pod ręką.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To nie lepiej kupić ten telefon z xiaomi polska?

Jakie są szanse, że będę płacił ten vat? A jeżeli go kupie i nie będę miał żeby zapłacić VAT, to co?


A jak kupie od niego http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2x-sim-16gb-wysylka-z-pl-i5675977268.html?

Tu mam 100%, że nie zapłace VAT i mam 24miesięcy gwarancji.

Edytowane przez kcp132
Link to post
Share on other sites

Jeśli to co tam piszą jest prawdą, to ja bym się nie zastanawiał :)

Tak jak piszę, jest szansa kupna jakieś 150zł taniej z Chin jeśli ominie się opłaty celne, jednak oczekiwanie na przesyłkę to 3 -4 tygodnie. Jeśli przesyłka trafi na cło, to kolejne kilka dni ze względu na załatwianie papierów + opłata, która płacisz przy odbiorze paczki na poczcie.

Kombinator wybierze kupno bezpośrednio z Chin, a człowiek, który chce mieć spokój ducha kupi z Polski, a różnica 150zł jest według mnie na granicy opłacalności tej całej zabawy.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Mam Redmi note 2 od tygodnia i jestem zachwycony. Póki co nie zauważam żadnych wad. Może oprócz obudowy, która porafi zaskrzypieć jeśli się chwyci w pewien sposób. Jedyna co można polepszyć to aparat, ale nie mówię, że jest zły. Wręcz przeciwnie. Po prostu to jedyne co można by jeszcze wg. mnie ulepszyć. Poza tym ten telefon ma absolutnie wszystko czego potrzebuję i za tą cenę jest bezkonkurencyjny. Niby Meizu powinien konkurować, ale flyme mi nie przypadł do gustu, unibody mnie odstrasza i słyszałem, że ekran się często psuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...