Skocz do zawartości

Wycena 775+ 7870xt


Recommended Posts

Hej, przymierzam się do zmiany platformy bo moja aktualna już mnie znudziła i chciałbym prosić o pomoc w wycenie.

 

Chciałbym sprzedać hd7870 xt od sapphire z accelero s1 plus i dwoma wiatrakami 120mm.

asus p5q pro zmodowany na 771 (pełny box)

Xeona x5450 selekt, chodzi stabilnie na 4050mhz (może więcej spokojnie ale ram ogranicza)

Geil 2x 4gb cl5 800mhz @ cl6 900mhz ddr2 

Noctua NH-U12S.

 

Chciałbym żeby to poszło, więc jak ktoś mogłby pomóc mi to wycenić byłbym wdzięczny :) Pozdro

Link to post
Share on other sites

Radeon to nie Twoja aukcja już wisi na allegro http://allegro.pl/sapphire-hd7870-xt-accelero-s1plus-2x120mmgeil-i5694006479.html?

Grafika 450-500 dałbym osobiście od 450 i licytacje 

cpu: ok 150 aczkolwiek spróbowałbym najpierw za 200 zł tylko wstaw screeny itp testy żeby potwierdzić słowa selekt wtedy może trafisz na kogoś kto właśnie szuka takiej sztuki.

Mobo 150-180 

Ram 8 gb 260-280

chłodzenie 180-200 

Jak chcesz się szybko pozbyć powystawiaj od tych niższych kwot na licytacje i poczekaj te 5 dni i myślę że zejdzie wszystko:)

Link to post
Share on other sites

Wisi własnie , było juz za 500 i tak czekam chyba 3 tygodnie, w sumie to jest moim zdaniem mega korzystne bo z piekarniak jest bardzo chłodna i fajna karta która ciągnie wszystko, sam nie wiem czy jej nie zostawić bo karta sama chodzi po 450-500 tak jak napisałeś a wiatraki i accelero to koszt 200zł nówek więc średnio mi sie to opłaca. ale dzięki za info, może sprobuję wystawić jakoś niedługo. :)

Edytowane przez Muata
Link to post
Share on other sites

Muata sprzedaj to s1 i wentylatory, a za 100zl sprzedam Ci Accelero Twin Turbo II

W twojej karcie chodzi glownie o wyglad, wszystkim teraz odwalilo na tym punkcie.
A te wentylatory na tym s1 wcale nie wygladaja tak atrakcyjnie,

Mam caly komplet tylko termopady do chlodzenia vramu bedziesz musial sobie dokupic -ot wydatek 10zl.

Uzywke s1 mozna wyrwac juz za 50zl

Edytowane przez gostki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...