Skocz do zawartości

War Thunder- który kraj ma najlpesze samoloty ?


Recommended Posts

Zapomniałeś o Anglii :)

Co za różnica skoro dopiero zaczynasz zabawę, i tak na początku będziesz latał dwupłatami :)

Z własnego doświadczenia (samoloty i czołgi 4 nacji (poza Japonią) rozwinięte na tier IV), najgorzej latało mi się brytyjskimi i rosyjskimi bombowcami.

Wiadomo, że styl latania zależny jest od Twojej maszyny i maszyny przeciwnika - nie wdasz się walkę kołową z Zero lub Spitfire, gdy ty latasz np. Bf109 (choć i na to jest sposób).

Bezpośrednia odpowiedź mogła by brzmieć: Rosjanie, wiele osób uważa, że ich Jaki są przegięte :D

 

Powodzenia

Link to post
Share on other sites

Trochę w to gram, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć. Dla początkującego polecam ZSRR, ewentualnie brytyjczyków. Japonia kręci się w miejscu, ale strzela pestkami od arbuza. USA to zaraz po Japonii najtrudniejsza z początku nacja. Głownie dlatego, że na początku kuleje u nich uzbrojenie i zapewne zniechęcisz się grając nimi, bo będziesz strzelał i strzelał, a nie mając pewnej ręki w celowaniu, g***** ustrzelisz ;) Brytyjczycy od II / III tieru mają wystarczającą siłę ognia, nieźle się wznoszą i bardzo dobrze kręcą. Griffony robią sieczkę na swoim tierze, nie ma samolotu, którego wprawny pilot nie jest wstanie posłać na ziemię. Niemcy mają bardzo mocną siłę ognia, są szybkie nawet na II tierze, Foczka 190-A4 z 4x 20mm robi ser szwajcarski. Niestety w 99% wypadków, strategia polega na BnZ z racji  bycia totalnym klockiem w powietrzu. Ale powinieneś poświęcić ze 3 dni na przegranie każdą nacją. Pamiętaj, że praktycznie każda nacja inaczej zachowuje się w powietrzu, różne rodzaje broni mają różne specyfikacje. Dlatego pograj każdymi, i zdecyduj, którą gra ci się najwygodniej.

 

 

Odwiedź Akademię na forum  :

w szczególności pierwszy temat od góry, który zawiera wszystkie taktyki walki w powietrzu. Gdybyś miał jakieś pytania, al śmiało.

Link to post
Share on other sites

Żeby nie zakładać nowego tematu, gra tu ktoś joystickiem? Dzisiaj zainstalowałem grę ponownie żeby zobaczyć co się zmieniło i postanowiłem sprawdzić jak się gra na joysticku (logitech extreme 3d pro) którego nigdy wcześniej w tej grze nie używałem, trudno się nim gra, ogarnąłem plik konfiguracyjny stąd 

, jakieś porady?

 

///Nie ważne, nie będę się z tym męczył bo to bez sensu jak gość grający myszą zdejmuje mnie z 800m.

Edytowane przez DeXtrous
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...