Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Co do tego SteamLeft to dość ciekawa sprawa.

 

 

SteamLeft takes all the games in your steam library and compares your playtime for each game with the amount of time it takes to beat that game. 

- Ciekawe czy bierze pod uwagę DLC-ki.

- Co z grami których jako tako nie da się przejść, bo istotą jest multiplayer.

- Ciekawe czy jak spędziłeś przy jakiejś grze więcej czasu niż zakładana ilość to w jakikolwiek sposób wpływa to na wynik.

 

A u mnie:

 

 

http://i.imgur.com/zuWDqlN.png

 

To i tak mimo tego że nie kupuję już od dawna bundli "bo za dolara to wezmę", a nawet jak kupię to nie zawsze wszystko dodaję do konta. A przecież jeszcze Origin i Uplay...

Kiedyś było dużo czasu i mało gier. Teraz jest dużo gier a mało czasu... :P

Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie ma się czym chwalić :)

Ja w wocie mam 32 k bitew zakładając że każda trwała minimum 5 minut to mamy

32 000 x 5 = 160 000 / 60 minut /24h = 111dni

Do tego przed każdą bitwą czeka się ok 35 sec

32 000 x 35 = 1 120 000 sec / 60 sec / 60 minut / 24h = 12 dni (to jest dopiero marnowanie)

A gdzie czas pisania na czacie , kupowania modułów czy oglądania posiadanego garażu

O przerwach na siku, picie nie wspomnę

A to tylko w okresie ostatnich 4 lat w tym 8 miesięcy nie grałem bo byłem na odwyku

O innych grach nie wspominam bo to było w czasie studiów za singla

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Chyba powinienem przestać kupować gry w promocjach na steamie. Damn you Gabe!

 

 

http://i.imgur.com/HYqSN2m.png:o

 

 

 

Ja w wocie mam 32 k bitew zakładając że każda trwała minimum 5 minut to mamy

 

SteamLeft liczy czas gier których się jeszcze nie ruszyło, a nie ile się grało.

 

Nie cytuj proszę zdjęć ani całych postów.Biafra

Edytowane przez Biafra
Link to post
Share on other sites

Jak widzę ludzi robiących aferę z tego że chłop dostał podwyżkę to coś mi się dzieje... Czy on ukradł te pieniądze? Czy on sobie sam taką pensję przyznał? Jak przez X lat wstecz taką samą kasę dostawał jakiś Helmut to było ok, ale jak to jest TUSK to już trzeba włączyć ból du*y.

 

Pomijam tego miłego Pana z UK, bo on w tym parlamencie to taki nasz Kaczyński, tylko ładniej ubrany i z brytyjskim akcentem. Mietek pieprzy 3 po 3, no ale że ma paszport UK to się nim nastolatki podniecają.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Ja tam uwazam ze zadna cena nie jest zbyt wysoka zeby sie Tuska z Polski pozbyc wiec mnie jego pensja nie boli. Inna sprawa jest to, ze oni sobie sami ustalaja pensje za - w sumie - nic nie robienie (a przynajmniej nie czegos pozytecznego) ktore w dodatku sa na absurdalnie wysokich poziomach nawet jak na warunki zachonioeuropejskie. No ale to problem ogolnie UE, a nie tylko nasz.

 

Dociekliwi moga dostrzec tez jakas korelacje pomiedzy nominowaniem Tuska, a jego obietnicami odnosnie bezprawnej restytucji majatkow zydowskich.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Niektorzy by chcieli miec wszystko czarno na bialym i jeszcze moze potwierdzone notarialnie, a tak sie nie da. Pozostaje obserwowac rzeczywistosc i wyciagac wnioski. Oddanie tego majatku bedzie dla Polski rujnujace wiec jezeli ktos takie cos obiecuje to musi miec w tym jakis cel. Zwlaszcza jezeli ten ktos wykazuje inteligencje powyzej poziomu pantofelka i zdaje sobie sprawe z wagi problemu. Moze dostal to, moze tamto. Skad ja to mam wiedziec? Widze jedynie ze my (Polacy) stracimy, a zyska inny narod. Dlaczego?

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...