Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

Widzę,że zaraz uaktywni się ''kółeczko wzajemnej adoracji''.

 

Sorry Winnetou, ale jak widzę kolejnego asa, który używa tego terminu to robi mi się niedobrze.

 

Niecałe 3 setki postów przez prawie 5 lat na forum - z pewnością pomogłeś tysiącom osób.

 

 

 

Prawda jest taka,że to forum już dawno zeszło na psy i możecie sobie nawzajem dać po buziaku.Nara.

 

Miłego urlopu. 

Link to post
Share on other sites

http://ocdn.eu/images/pulscms/NDQ7MDMsMmU0LDAsMSwx/73b631b74e2b01a63fbb662328e47c48.jpg

 

http://ocdn.eu/images/pulscms/N2Y7MDMsMmU0LDAsMSwx/d72279f13578e0ecddc95edeab268263.jpg

 

 

http://ocdn.eu/images/pulscms/ODc7MDMsMmU0LDAsMSwx/ed2c14bb337ef29babf0e884e1abf036.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

.To to ,że można tutaj spotkać zaledwie garstkę ludzi,którzy służą pomocą itp.Reszta to ściga się w postach dotyczących zakupów, i co jedli na  śniadanko

 

To może porównamy ilość postów i pkt repa w "zestawach", "gpu" i "cpu", he? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Strasznie mnie tacy brzydzą. Wrzuca byle co, nie ważne, że po raz trzeci... on wrzuca bo tak. Wyprzedza pewnie też na trzeciego, bo droga jest długa, szeroka i on po niej jedzie, bo tak. Potem się zwróci uwagę, to taki zatwardziały łeb nie pomyśli kategoriami "cholera, może mają rację, wypadało zerknąć czy się nie powtarzam i nie robię z siebie pośmiewiska", tylko stawiając przecinki po spacji (dla mnie osobiście przypadłość ta dotyczy ludzi szalenie upadłych intelektualnie, z racji tego jak prosty jest to błąd do sprawdzenia i skorygowania u siebie) wytacza na otwarte forum wypowiedzi... pretensje do innych! Niesamowity popis samczości. Do jego kontynuacji brakuje tylko pokazania reszcie stada, że on jest tym najbardziej wartościowym samcem, bo on szcza do tej piaskownicy tak długo to wie, że inni to tylko o śniadaniach piszą (notabene które to posty się nie liczą) a nie pomagają.

Swego czasu lubiłem sprowadzać takich na ziemię i konfrontować z rzeczywistością... Widać stare nawyki nie umierają, ale jest mi trochę wstyd że zaszczycam kogoś takiego, tak długą odpowiedzą.

Chciałbym jednak usłyszeć nieco wiecej (może tym razem napisane ze spacjami w dobrych miejscach), ile to nasz wzór do naśladowania spłodził poradników, długich postów z opisami, mini-reckami, czy nawet krótkimi poradami na jakiś określony temat :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...