Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Poza tym dla kogo miałyby być te domu wybudowane ? Jako korwinista powinieneś z założenia brzydzić się jakąkolwiek formą pomocy osobom potrzebującym. Mogą przecież założyć firmy i po roku mieć prywatne jachty.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Mejoru zlituj się. Jeden kilometr autostrady kosztuje u nas 9,6 mln €. To jest jeden kilometr drogi. Przy takich rzeczach nie chodzi o postawienie pali z siatką ale pewnie projekt opiewał też na całe to badanie przelotów gacków, jak to zwykle bywa z projektami UE- kompleksówka i cała odpowiedzialność na wykonawcach. Ogólnie ciesz się że masz nowoczesne rozwiązania na drogach w kraju. Mosty dla zwierząt i każde inne rozwiązanie pozwalające ograniczyć ilość zabijanych na drogach zwierząt to też większe bezpieczeństwo prowadzących. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nowaj, po pierwsze nie jestem Korwinistą, nigdy nie będę. Po drugie pomoc potrzebującym to bardzo ważna rzecz robiona od wieków i KNP również pomaga wielu potrzebującym, tyle, że oni nie pomagają przez aparat państwowy. Nie kieruj się tym co mam napisane w podpisie, bo to mi spider dopisał :)

Link to post
Share on other sites

A na diabła nietoperzom most ? 

 

Kuźwa, masz taki ból du*y o 2 bańki to zobacz sobie ile z budżetu państwa idzie na kościół. Nietoperze nie jeżdżą Lexus'ami i nie wciskają tego co nie trzeba dzieciom. Tylko przez to bardziej zasługują, według mnie, na to, żeby się o nie troszczyć.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nowaj, do Johnego pisałem.
Mam ból du*y o każde wydatki z budżetu, które wydają się być wątpliwe bądź ich cena wydaje się być wątpliwa. O kościele to jest dział na inną dyskusję, kolejne 5 stron offtopu, może kiedyś coś wrzucisz o kościele i mnie to oburzy to znowu zacznę swoje wywody pisaćXD

P.S Chcesz dugopis?http://i.imgur.com/ivQZiIc.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No, jasne, muszę się zgodzić, ale mało która inwestycja nie jest wątpliwa.

W tym temacie uważam tylko tyle, że te 2 mln to względnie niska cena i skoro te przejścia nie są wszędzie to myślę, że akurat były potrzebne.

 

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Ten z plecakiem ładne bomby im sprzedał mimo dostania paru kopów ;) Co by nie mówić jaja mieli. Dziwi mnie to, że kierowca nie ogarnął tego całego bajzlu, ponoć są monitoringi itd...

Sam mial cykora pewnie.

 

VERT HAHA

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...