Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Aż trudno uwierzyć, że to autentyki. :D

 

 

 

Klient: "Poproszę, hamburgera"
Sprzedawca: "Proszę, należy się XX."
Klient: "O, ale ja jestem bratem właściciela. Zawsze dostaję zniżkę."
Sprzedawca: "Jesteś bratem właściciela?"
Klient: "Dokładnie."
Sprzedawca: "Nie, nie jesteś."
Klient: "Skąd to możesz wiedzieć pie*ny sk*synu?"
Sprzedawca: "Bo jestem jedynakiem." - i wskazuje na wiszące na ścianie zdjęcie podpisane "właściciel".
Klient: "Aha, czyli bez zniżki?"
Sprzedawca: "Dokładnie."

 

 

[Do sklepu z fotelami do masażu przez dwa dni z rzędu przychodził mężczyzna, siadał w fotelu na 20 minut i nie interesował się niczym innym. Trzeciego dnia szef poprosił sprzedawcę, aby do niego podszedł.]

Sprzedawca: "Dzień dobry. Zauważyłem, że interesują pana fotele do masażu. Czy jest pan zainteresowany zakupem?"
Klient: "Hmmm... Hmm. No nie."
Sprzedawca: "Proszę pana, nie może pan tu codziennie przychodzić i siadać w fotelu, jeśli nawet pan nie myśli o zakupie. Inni klienci, którzy są zainteresowani, chcieliby go wypróbować."
Klient: "O co ci chodzi, człowieku? Nikogo tutaj teraz nie ma! Kto by w ogóle zapłacił $1 500 za fotel?!"
Sprzedawca: "Wiele osób. To jest jeden z najpopularniejszych modeli."
Klient: "Idioci! Po co płacą tyle pieniędzy za fotel, skoro mogą tu przyjść i skorzystać z niego za darmo?!" 

 

 

[Wolny strzelec po wykonaniu zlecenia nie otrzymywał honorarium. Wysłał już dwa żądania zapłaty, ale bez skutku. W końcu wysłał trzecie i zadzwonił do klienta. 

Od redakcji: Historia nieprzetłumaczalna bezpośrednio, chodzi o to, że "wolny strzelec", to po angielsku "freelancer", a "free" znaczy także "za darmo"]

Klient: "Dlaczego do mnie dzwonisz?"
Pracownik: "Nadal nie otrzymałem pieniędzy, mimo wysłania trzech upomnień."
Klient: "Na ostatnim była nawet wyższa suma niż poprzednio!"
Pracownik: "Tak, zgodnie z kontraktem, który pan podpisał, naliczyłem opłatę za zwłokę."
Klient: "Masz na myśli, że naprawdę mam zapłacić? Myślałem, że żartujesz!"
Pracownik: "Że co?"
Klient: "Jesteś wolnym strzelcem!"
Pracownik: "No i..."
Klient: "No i powinieneś pracować za darmo. Jakbym miał ci płacić, nazywałbyś się płatnym strzelcem albo jakoś tak!" ("paidlancer")

:rotfl:  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

 

 

 

I co w tym śmiesznego ? Jeśli wychodzisz z założenia, że ludzie powinni rozpierdzielić całą planetę buldożerami to gratuluję podejścia. Nietoperze to bardzo pożyteczne zwierzęta i osobiście bardziej byłoby mi żal kilku małych gacków niż sporej ilości ludzi, jakich w życiu poznałem. Nie znoszę eko-terrorystów, którzy dla dobra dwóch dżdżownic potrafią wstrzymywać inwestycje pomocne tysiącom ludzi, ale tego typu infrastruktura dla nietoperzy nikomu w niczym nie przeszkadza, a jedynie ma pomóc tym sympatycznym ssakom.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Za 3 sztuki nie wydaje się aż tak dużo, a jeśli jest to w ramach jakiegoś funduszu unijnego to miejsca na wałki zbyt dużo nie będzie. Będzie tona niepotrzebnych papierów, których nikt nie przeczyta, ale to wszystko.

Link to post
Share on other sites

Już widzę jak ssaki będą specjalnie leciały i szukały bramownicy żeby przelecieć na druga stronę.

Zobaczymy czy się nietoperze posłuchają i będą przez nie latać.

Apropos ceny, przecież za to byś postawił z 10 domków jednorodzinnych. Na pewno te wieszaki tyle nie są warte.

Edytowane przez mejor
Link to post
Share on other sites

 

 

za to byś postawił z 10 domków jednorodzinnych

 

Po raz kolejny udowadniasz, że nie masz pojęcia o tym, jak wygląda prawdziwe życie. 200k zł na postawienie sensownego domku ? W średniej wielkości mieście tyle zapłacisz za samą ziemię, o ile nie chcesz mieć sąsiadów 3 metry od bramy. Kilka lat temu za swoje mieszkanie w Poznaniu dostałem ponad 200k, a była to kawalerka w wieżowcu...

 

 

 

Zobaczymy czy się nietoperze posłuchają i będą przez nie latać.

 

Chyba nawet nie przeczytałeś tego, co wrzuciłeś.

Link to post
Share on other sites

Dom to nie ziemia, czytaj ze zrozumieniem.
W ramach zgody wklejam Ci specjalną tarczę, którą dziś na mieście dostałem:

P.S Czytałem, jestem ciekaw tylko czy to się sprawdzi i była to tak niezbędna inwestycja, żeby 2mln wydać.http://i.imgur.com/ZbGI9R6.jpg

Edytowane przez mejor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...