Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/star-wars-battlefront-gra-najlepsza-czesc-serii-dice-obietnice.html

 

Nigdy nie modernizowałem kompa pod konkretną grę, ale jeśli w momencie premiery nie będę tego w stanie odpalić ze wszystkimi wodotryskami to w ciągu tygodnia upgrade murowany :P

 

 

 

świat nie jest taki kolorowy na jaki wygląda

 

 Jak "słyszę" takie teksty z "ust" kogoś, kto nie ma na karku nawet dwudziestki, to mnie krew zalewa. Posiadanie cholernie brzydkiego kompa musiało być bardzo traumatyczne.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

xD


 

 

Miałem kiedyś kota, który uparcie chodził sr**ć do piaskownicy. Wszyscy wielokrotnie zwracali mu uwagę i pouczali, no ale on wiedział lepiej, w końcu był KOTEM!, a one wiedzą wszystko i zawsze.

W końcu się się pogniewał i sobie poszedł... Prawdopodobnie krępowała go niedojrzałość pozostałych...

 

 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Wyszło na to że żaden 

 

Napij się ;)

 

http://img.sadistic.pl/pics/26370447aac5.jpg 

 

Jakichkolwiek byś nie miał problemów (poza naprawdę poważnymi, ale skoro pracujesz na nowe GPU, a nie na żarcie czynsz itd, to takich raczej nie masz), uwierz, że za kilka lat będą się one wydawały trywialne i z miłą chęcią będziesz myślami wracał do czasów, kiedy zamartwiałeś się skalowaniem multi-gpu i tym, jak to kijowo jest mieć SLI z 780-tek. Nie jesteś pierwszym nastolatkiem, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy i jest cholernie dorosły. Przerabiałem to osobiście, podobnie jak chyba większość obecnych tu "starszych panów", z tą różnicą, że my nie mieliśmy internetu i nasze jazdy irytowały jedynie naszych najbliższych. Pod tym względem "dzisiejsze czasy" są dla mnie nie do zniesienia - bardziej od gówniarzy w rurkach irytuje mnie publiczne robienie z siebie cierpiętnika. Zrozumiałbym to ewentualnie w knajpie - jest to jakiś (kiepski, bo kiepski, ale jednak) sposób na podryw, ale na forum IT to dla mnie jedynie dowód na skrajną infantylność.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakbyś przeżył takie sytuacje jak ja(...) świat nie jest taki kolorowy na jaki wygląda ;)


To mój tekst :sciana:
Wracając do wcześniejszej wypowiedzi, przeczytałem wszystko i nie czuje tej diametralnej różnicy w mojej esencji życia, które miały płynąć z tych mądrości życiowych.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeproszenie,  a nawet chęć przeproszenia  drugiego człowieka czyni  Cię człowiekiem!

 

                                                                                                                     eVerest

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ragnar, jestem młokosem, ale nawet z mojego krótkiego doświadczenia wiem, że jak Cię ktoś jedzie w internecie, a Ty drążąc temat coraz bardziej się pogrążasz, to lepiej zakończyć dyskusję. Im szybciej tym lepiej. Ludzie Ci podziękują. Taka moja skromna opinia.

Link to post
Share on other sites

Ragnar, jestem młokosem, ale nawet z mojego krótkiego doświadczenia wiem, że jak Cię ktoś jedzie w internecie, a Ty drążąc temat coraz bardziej się pogrążasz, to lepiej zakończyć dyskusję. Im szybciej tym lepiej. Ludzie Ci podziękują. Taka moja skromna opinia.

Jak ktoś mnie jedzie w internecie to mam na to totalnie "datatadata" xD więc wiesz ;) jeżeli ciebie to rusza że ktoś na ciebie skacze w sieci, to wiedz że coś się dzieje

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś mnie jedzie w internecie to mam na to totalnie "datatadata" xD więc wiesz ;) jeżeli ciebie to rusza że ktoś na ciebie skacze w sieci, to wiedz że coś się dzieje

 

Źle że masz "datatadata" To nie chodzi o to, czy będzie mi smutno jak ktoś mnie obrazi. Tu chodzi o szacunek do kogoś po drugiej stronie ekranu. Raz może to być zmęczony życiem, schorowany 40 latek któremu uwaliło nogi na budowie a ma na utrzymaniu trójkę dzieci, raz głupi 15 latek dla którego największym osiągnięciem w życiu według niego jest wypicie 5 piw które kupił za kasę rodziców. Moim zdaniem zawsze trzeba być na tyle kulturalny, na ile się potrafi, i na ile się potrafi zachować spokój. Ty jak widać nie potrafisz za dużo w tej kwestii. Widzę jak się wypowiadasz to mam przed czołem obraz jakiegoś psychicznie chorego, cieszącego się gołego człowieka, który właśnie śmiejąc się przywiązuje sobie kamień do nóg i skacze do głębokiego morza. Nie chcę się tutaj wymądrzać, bo ludzie którzy te forum odwiedzają są mądrzejsi życiowo, mówię Ci, co myślę.

Edytowane przez BumCykCyk
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...