Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Teraz, pendzel_3 napisał:

Coffie Ty też byś facetowi zabraniała kupowania elektroniki? bo może ja mam kobietę z kosmosu, muszę to sprawdzić.

Jakie zabraniała? Ja bym jeszcze kazała mu szukać najlepszych podzespołów do mojego kompa by jeszcze lepiej działał :P Jakie diamenty, jakie kwiaty? Podzespoły kup mi luby! :P 

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, pendzel_3 napisał:

Buszi, co to w Lidlu piszczy dziś? czy nic ciekawego?

 

Jeśli lubisz dyniowe to masz z Alebrowaru dwa warianty, klasyczny i z przyprawami. Jak nie lubisz to tym bardziej warto spróbować, bo to raczej sezonowa pozycja. Nie piłem jeszcze tej warki, dopiero jutro będzie pite ale myślę, że jakiś tam poziom na tyle browar trzyma, że warto kupić. A i przyprawowa zwykle jest lepsza, bo klasyk to zwykły ale z dynią.

 

Jeszcze jakieś dyniowe stoi z Olbrachta, też kupiłem na próbę ale to raczej jakiś wynalazek, bo to pastry więc może być za słodkie ale to się zobaczy.

 

Ghost Train z Hopito to też solidna opcja. Te ipki z Pinty też choć chyba West Coast lepszy niż ta Hazy.

 

Na pewno nie bierz tych piernikowych z Olbrachta co też stoją, nie da się imo pić ale też szkoda do klopa wylać i jest sroga rozkmina potem xD

Edytowane przez buszi
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, MiK napisał:

 

Dziś tak, a jutro: "patrz na somsiada nową A4 jeździ, a ty dalej podkręcasz te bartony. 

Samochód ma jeździć i być niezawodny a nie robić gul sąsiadom :P

 

1 minutę temu, pendzel_3 napisał:

Wiedziałem że nie masz serca, po szkotach byś się kazała włóczyć chłopu bo do tych twoich sprzętów już nigdzie części nie ma.

Jeszcze do moich lapków są podzespoły :P 

Link to post
Share on other sites

A4 to wsioki kupujo.

 

8 minut temu, wrobel_krk napisał:

Kupować to jeszcze ale pewnie cały dom zawalony tymi antykami

 

To zależy jak mi się chce. Jak na bieżąco człowiek leci to jest spokój. Jak miesiąc nie mam wenty to jest grubo.

Edytowane przez buszi
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

No szyba jest masakra, trzeba ją umyć po złożeniu i zostawić w spokoju

600x600.jpg

 

 

Sobie bym czegoś takiego nie zafundował, dalej siedzę na M40 pure black po małych przeróbkach.

No i co do twoich to ofc żartowałem, sam mam ze dwa lapki starsze które dają radę do przeznaczonych im zadań. ;)

Edytowane przez pendzel_3
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie nie mój kaliber. No i jednak człowiek dzięki internetowi może się dowartościować parząc na wiele zdjęć jakie znajdzie xD

 

A wracając na konkrety, a nie heheszki.

 

Niedawno było ogarnianie i nawet jakoś to wyszło choć i tak nie tak dobrze jak się spodziewałem ale przez ostatnie 3 tygodnie coś tam człowiek dokupił... więc nie będę nawet wklejał foty, bo wstyd :rotfl:

I zanim ktoś napisze, że dużo... to u mnie w mieszkaniu po otwarciu chyba każdej szafki, no może nie w łazience, to albo jest jakiś sprzęt albo coś związane z piwem.

 

Tak wyglądała moja graciarnia na początku października.

 

dsc0811503ksm.jpg

 

dsc081169bjop.jpg

  • Lubię to 7
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...