Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ja jeszcze jestem w stanie zwerbować ekipę i zrobić wam tutaj z forum to, co będziecie sprzątać przez ładnych kilka dni %-)

W piaskownicy też "koleguf" straszysz, że zabierzesz im łopatki?

 

A tak na serio to nie mam czasu na to niszowe forum

Z pewnością na PCLabie dadzą Ci funkcje Admina od razu.
Link to post
Share on other sites

wlasnie przez to nie zostałeś moderatorem

Przecież człowieku ja to dla beki zrobiłem, każdy z zielonych i czerwonych mnie zna i wie, że jestem osobą niekompetentną na to stanowisko :rotfl:

 

Z pewnością na PCLabie dadzą Ci funkcje Admina od razu.

Tam też nie zaglądam :majty::P

 

W piaskownicy też "koleguf" straszysz, że zabierzesz im łopatki?

Tam jestem bardziej niemiły i mówię "łopatki albo wpie*dol" :D:wariat:

 

Odbijając piłeczkę - w pracy kolegów też nazywasz "kolegufami" :co:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Kiedy raz miałem 3 gwiazdki przez jeden dzień, już się szykowałem do skoku z balkonu :D To był Dariusz na 90% :D

W ogóle uważam, że to ocenianie profilu nie jest zbyt dobre, bo przyjdzie jakiś troll z multikontem, ponabija jedną gwiazdkę i efekt niezbyt fajny :)

 

Jakim cudem taki sid może być oceniany na jedynie na 3 gwiazdki?...

Edytowane przez pianista47
Link to post
Share on other sites

Hej panowie, mam zamiar kupić klawiaturkę podświetlana lecz z tegu co widzę to chyba nic nie zakupię.

 

Najbardziej podoba mi się lycosa z matowymi/gumowymi przyciskami lecz ponoć się nieźle zdzierają, Może to być aż taka prawda ?

Link to post
Share on other sites

U mnie śmiga i sporo w nim prawdy :D Ostatnio miałem z nimi niezłą przeprawę. Moja prezentacja została wybrana do przedstawienia na największej konferencji w dziedzinie genetyki która odbywa się oczywiście za wielką wodą. Więc wystąpiłem o wizę. Wszystkie dokumenty, potwierdzonie daty przylotu i wylotu, zaproszenie na konferencję, booking hotelu, wiza naukowa bo przecież jadę jako doktorant a nie kowalski szukający posady na zmywaku na czarno. I wizy nie dostałem. Ponad miesiąc skomlenia i użerania się ze śmieciami żebym dostał wizę. Paranoja.

Link to post
Share on other sites

Z unią to bym się spierał bo dzięki temu że jest to mogę grzać tyłek w laboratorium światowej sławy i żyć za godne pieniądze. Gdyby jej nie było to siedziałbym we wrocku z 1000 złotych stypendium, lojalką że nie podejmę innej pracy pod groźbą utraty stypendium i liczył na szefa że coś dopłaci żeby było co zjeść. Chyba że przez kolejne 4-5 lat po studiach nadal mieszkałbym w akademiku i brał kasę od rodziców :/ Na to forum pewnie przychodziłbym tylko popatrzeć jak wygląda rozsądny komputer.

Link to post
Share on other sites

Ojj mylisz się. Otwarty rynek pracy, spore dotacje... Wbrew pozorom UE to całkiem dobra sprawa, problem w tym, że w Polsce mamy kijowy rząd. Nie ważne czy z prawa czy z lewa- wszystko to pomioty komunistyczne co kombinują na prawo i lewo jak sie nachapać a nie jak poprawić byt zwykłego Kowalskiego ;)

Sam siedzę na chwile obecną w Niemczech bo w PL nie mogę znaleźć dobrze płatnej pracy. Sorry ale jak mam robić fizycznie za 1500 zł to wolę robić to samo (albo i mniej) za 3k. W PL mam całą rodzinę, dziewczynę ale nie widzę szans na przyszłość. Pomijam fakt naszych wspaniałych przedsiębiorców, którzy na ogół nie zatrudniają młodych ludzi z powodu braku doświadczenia. To jak je :cenzura: mają zdobyć skoro szanowny pan businessman nie chce dać im szansy na rozwój, nauczenie ię czegoś... Błędne koło... W końcu będzie tak, że wszyscy fachowcy umrą i pozostanie na rynku cała rzesza młodych ludzi, z zapałem do pracy, którzy nic nie potrafią (w opinii pracodawców) o ile teraz tak nie jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...