Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Jestem dziś na zakupach i nagle widzę coś takiego... :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

http://ecsmedia.pl/c/nieoficjalna-biblia-dla-minecraftersow-historie-biblijne-opowiedziane-blok-po-bloku-b-iext34869558.jpg

http://ecsmedia.pl/c/14641721019047888-jpg-gallery.big-iext34864492.jpg

Zdjęcia kradzione. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jedynie w Bf'a mogę jeszcze coś pograć,

 

Zrobić przerwę. Mi pomogły konsole. Każdy ma taki okres w życiu gdzie gry video przestają cieszyć. Albo się do tego wraca, albo zostaje "poważnym" człowiekiem i ogląda mecze czy inne "m jak mdłość" z piwem w ręku. 

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites
Każdy ma taki okres w życiu gdzie gry video przestają cieszyć.

 

True. Miałem tak w 2014. Przez pół roku kurzyła się świeżo zakupiona 780-tka. Pomógł Far Cry 4 i jego potężny bojowy helikopter - latanie na tej przerośniętej lotni i ostrzeliwanie posterunków z granatnika, nie wiem dlaczego, przypomniało mi godziny spędzane za dzieciaka przy Cannon Fodder.

 

O tym, że miłość do gier powróciła ze zdwojoną siłą nie muszę chyba mówić ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A jak w ręce wpadnie mi gra od której nie mogę się oderwać jak kiedyś za dzieciństwa.  :jupi:  Dziś ma się wszystko na wyciągniecie dłoni. A kilkanaście lat temu cieszyły pełniaki z CD-Action i "dyskietki" do pegazusa. 

Link to post
Share on other sites

Jestem strasznie wybredny. Spróbuję Wieśka 3, chociaż to nie mój gatunek. W sobotę spróbowałem Watch Dogs to po 2h wyłączyłem i nie mam zamiaru wracać. Ostatnio świetnie bawiłem się w Gta 5 a przedtem w FC3, 3 lata temu. Jako tako fajnie się jeszcze grało w Dying light, nawet Cities Skylines przyciągnęło mnie na dłużej. W między czasie przewinęły się Cody, seria AC, FC4 ale żadnych nie dokończyłem.

Link to post
Share on other sites

 

 

spróbowałem Watch Dogs to po 2h wyłączyłem i nie mam zamiaru wracać.

 

Jak pewnie 99% ludzi, którzy w to zagrali ;)

 

Poza W3 polecam Dragon Age: Inquisition - jak przebrniesz przez pierwsze kilka godzin, podczas których będziesz miał ochotę co 5 minut wywalić grę z dysku, to wsiąkasz na bardzo długo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

polecam Dragon Age: Inquisition - jak przebrniesz przez pierwsze kilka godzin, podczas których będziesz miał ochotę co 5 minut wywalić grę z dysku, to wsiąkasz na bardzo długo.

 

Mi nie udało się przebrnąć przez chęć wywalania jej co 5 minut. Wywaliłem po jakiejś godzinie grania, nie przekonałem się do tej gry :/ Wielu moich znajomych miało podobnie, a myślałem że będzie mój osobisty hicior...

Link to post
Share on other sites

Wy tutaj o jakichś nowych grach a mnie niedawno naprawdę wciągnął pierwszy Half-Life. Jak ktoś nigdy nie grał w w HL to polecam, nawet mimo tego że gra ma 18 lat i trochę dziwnie mogą się czuć ludzie z pro elo gamingowymi komputerami :D

 

Edytowane przez DREWANIAK
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ja też tak mam

nie gram czasem przez nawet rok a jak już mnie gra wciągnie to idzie

nie lubię gier długich jak Wiesiek itp - nie mam na to czasu

GTA latam po mapie jak szalony bez sensu i robię trzodę :D

Lubię gry pokroju Starych MGS czy takie jak Uncharted, Tomb Raider czyli na 10-15h

takie na 5-8 jak the order też

Ostatnio mam napady w grania stare gry jak DOOM 3, Quake 2, Unreal 1 i np MGS2

a nawet przeszedłem ostatnio TEENAGENT z lat 90 (nawet dawałm zdjecia w dziale moje screeny z gier) oraz czasem pogrywam w pierwszego Commandos-a :) a i nawet w Final Fantasy 7 przeportowanego na telefony ! 

Uwielbiam gry wyścigowe - mój najlepszy tyb gier :) no i bijatyki :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...