Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

bo te programy dla mnie nie istnieją.

 

Dla mnie też, ale to jakby złodziej mówił, że kradzież jest zła. I dlatego ta hipokryzja mnie denerwuje. 

 

Red nacz. newsweek'a Polecam końcówkę. 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie też, ale to jakby złodziej mówił, że kradzież jest zła.

No nie do końca... Newsweek potrafi pisać źle o Platformie, Tusku, KODzie, ba, nawet mogę poszperać w swoim "archiwum" i znaleźć tekst chwalący PiS! Oczywiście te ostatnie można na palcach jednej ręki zliczyć, ale mimo wszystko, w TVP obecnie nie znajdzie się NIC sprzecznego z głosem rządzących. Dlatego radzę najpierw się zapoznać ze sprawą, a nie powtarzać pierdoły internetowych "patriotów". Co do filmiku, trzeba było wkleić cały, a nie ten mix "highlight'ów"... czasami kontekst wypowiedzi jest dość istotny... ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Postaram się wyjaśnić zdanie uważane za hipokryzję. Jeśli nie chodzę do kościoła to stwierdzicie,że jestem hipokrytą? Tak mam,że zanim się od czegoś całkiem odwrócę ,to staram się to coś najpierw poznać. I tak jest z programami TV przejętymi przez PiS. I tak było z kościołem katolickim i tak samo było z moim piciem wódki (15 lat abstynencji). Odwracam się albo rezygnuję z czegoś ,co swoją treścią i praktyką,zupełnie do mnie nie trafia lub po prostu tego nie rozumiem...

"

hipokryta

człowiek, który nie mówi prawdy, jest dwulicowy i fałszywy; obłudnik, kłamca, faryzeusz " - tu mi nieźle pojechał ktoś...:)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up

ciekawe algorytmy kolorowania

pierwsze lepsze zdjęcie z neta i wyszło mi takie coś

 

ae422645a8b7.png

 

co coeikawe musi to byc fota stricte BW bez obróbki

 

tutaj z ciekawości zrobiłem telefonem zdjęcie mojego starego zdjęcia z Mamą i przepuściłem przez algorytm

 

190b81bea0b6.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Podałem bardziej jako ciekawostkę :D z uwagi na zastosowaną technologie

 

Czasem coś mu wyjdzie bardziej lub mniej

 

http://i.imgur.com/MkU0v8C.png

Edytowane przez Alpi
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...