Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Co sądzicie o nowej Alfie - Giulia, premiera koniec '15 - początek '16.

W topowej odmianie ma mieć pokaźne 510KM.

 

Na mnie robi piorunujące wrażenie:

 

http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2015/06/2016-Alfa-Romeo-Giulia-Quadrifoglio-Verde-01.jpg

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2015/06/2016-Alfa-Romeo-Giulia-side-unveiled-press-shot.jpg

http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2015/06/2016-Alfa-Romeo-Giulia-Quadrifoglio-Verde-05.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nawet nie chodzi o tego malucha. W czasach, kiedy prawko zdawało się na Fiacie 126p, młodzi kandydaci na kierowców nie byli tacy upośledzeni jak teraz.

 

Od jakiegoś czasu mam ochotę sobie sprawić taki wehikuł, bo nigdy nie miałem okazji się nim przejechać a to musi być nie lada frajda.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

:rotfl: 
 

Witam,
Od może roku (?) mam problem z myszką pod USB. Mycha była dawana w zestawie z lapkiem - MSI. Zarówno na lapku jak i na PCecie dzieje się to samo. Wszystko jest z nią okej, jeżeli siędzę przy komputerze, a jeśli odejdę od komputera i siądę spowrotem - jeśli powoli siądę na fotelu, nie "robiąc hałasu" to jest okej. Natomiast jeśli siadam z tzw "rozpędu", albo przesunę krzesło (nawet nie odchodząc od komputera) to myszka się odłącza. Czy jest to problem ze sprzętem czy może coś w ustawieniach mogę zmienić żeby tak się nie działo. Drażniące jest podłaczanie jej na nowo za każdym razem jak gdzieś wychodzę.

Link to post
Share on other sites

Nawet nie chodzi o tego malucha. W czasach, kiedy prawko zdawało się na Fiacie 126p, młodzi kandydaci na kierowców nie byli tacy upośledzeni jak teraz.

Masz 21 lat wg profilu, czy to znaczy, że jesteś upośledzony bo nie zdawałeś na maluchu?

Edytowane przez orbik
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Moja matka robiła prawko na Maluchu. Zdała za pierwszym razem. Jakieś 5-6 lat po egzaminie pierwszy i ostatni raz usiadła za kółkiem. Próbowała wystartować na czwórce. Dźwięk, jaki wydał wówczas silnik (siedziałem obok), skutecznie zniechęcił ją do prowadzenia pojazdów.

Link to post
Share on other sites

Pardon, może za dużo generalizowania było w tej wypowiedzi. Chodzi mi o znaczną część aktualnej młodzieży. Znam sporo osób, które zdawały egzamin na prawko 2-3 lata temu i nie potrafią nawet zmienić kół czy odpalić starszego samochodu "na pych" jak coś nie działa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...