Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ostatnio to zrobiłem i zostałem tylko grzecznie poinformowany, że temat bez sensu. A moje pytanie brzmiało:co sądzicie o dysku ssd zamontowanym w tyn laptopie http://acer.strefamarek.allegro.pl/laptop-acer-es1-311-intel-n2840-4gb-128gb-ssd-win8.htmlod xkomu dostałem informacje ze jest to podobno dysk http://www.x-kom.pl/p/220551-dysk-ssd-lite-on-lcs-128m6s-128gb-2-5-sataiii-oem.html

Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji to rozwala mnie fantazja ludzi ktorzy przy takich sprzetach daja screena z Wiedzmina 3 lub innych gier ktore w zyciu sie na tym nie uruchomia i smia pisac o oszalamiajacych efektach wizualnych...

 

A co do pytania to to pytanie o dysk jest, a nie o notebooka. A o dysku tym nic nie slyszalem.

Link to post
Share on other sites

+18

 

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/02/b1725a6d812959701b08b03599979e61.jpg

 

 

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/02/0c91b8000d5860fc9f06fafb162905ab.jpg

 

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/02/ec30f107430aa7b6b902b613f8395c4d.jpg

 

 

 

//: Wulgaryzmy w spoiler. Skeep.

Link to post
Share on other sites

Puknij się w czoło okar.

W sumie nie wiem czy wierzysz w bzdury które wygaduje ten gość w filmiku czy wrzuciłeś go tu dla żartu ale właśnie tacy ludzie doprowadzają mnie do szału. Pracuję, jak wiesz, jako genetyk. Część moich projektów dotyczy onkogenetyki. Słuchanie o tym jak 1900 roku 7% osób miało raka sprawia że mam ochotę walnąć kogoś w czoło. Samochodem. Kto to zbadał i w jaki sposób? Wiele technik obrazowania których używamy do detekcji raka wynaleziono bardzo niedawno, średnia długość życia w europie i ameryce jedynie ROŚNIE. Nauczyliśmy się wykrywać typy nowotworów które wcześniej nie były nam znane. Żyjemy dłużej, dożywając wieku w którym ujawniają się inne nowotwory (takie których nie byliśmy w stanie doczekać jeszcze 100 lat temu). Nawet przerażająca liczba 5x procent zachorowań na raka dzisiaj jest debilna. Każdy mężczyzna powyżej 70 roku życia ma zmiany nowotworowe w gruczole prostaty. KAŻDY. To że u jednych są one agrasywne a u innych nie to już osobna kwestia. Wrzucanie tekstów o szkodliwości szczepień w czasie kiedy w ameryce doszło do rozprzestrzenienia się odry (właśnie po tym jak nieszczepiąca idiotka zaraziła nią dzieci) to również śmieszny pomysł. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Obwinianie szcepien o raka jest moim zdaniem dziwne. Sam uwazam ze szczepienia szkodza, ale z tym rakiem to chyba przesada. Zwlaszcza ze filmik postawil znak rownosci pomiedzy rakiem, a nowotworem, podczas gdy z nimi jest tak jak z kwadratem i prostokatem. Kazdy kwadrat jest prostokatem, ale nie kazdy prostokat jest kwadratem... Rak to nowotwor tkanki nablonkowej, a poza nim jest jeszcze cala masa innych nowotworow.

No i nie wiem czy statystyki w USA sa az tak tragiczne pod wzgledem zachorowan na nowotwory...? Az sie wierzyc nie chce. Choc styl zycia Amerykanow jest najdelikatniej mowiac tragiczny. Ilosc kancerogennych rzeczy jakie oni zjadaja w ciagu roku jest przerazajaca.

Link to post
Share on other sites
Sam uwazam ze szczepienia szkodza,

 

Spoko, to nie szczep  się na WZW, polio, odrę, tężec, błonicę, dur brzuszny, gruźlicę i jeszcze pare innych. Do tego nie przyjmuj leków, a jak Twoje dziecko będzie chore to najlepiej pokropić wodą święcona i na 3 zdrowaśki do pieca.

 

 

 

Choc styl zycia Amerykanow jest najdelikatniej mowiac tragiczny. Ilosc kancerogennych rzeczy jakie oni zjadaja w ciagu roku jest przerazajaca.

 

Polacy tez najzdrowiej nie żyją. Ot chociażby nasze super zdrowe, naturalne, WĘDZONE wędliny...   

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Rak to nowotwor tkanki nablonkowej, a poza nim jest jeszcze cala masa innych nowotworow.

 

Co za bzdury. A rak trzustki to też tkanka nabłonkowa? "Rak" to tylko nazwa. Stosowana wymiennie z nowotworem. Piszesz więc o jakiejś wyssanej z palca semantyce podczas gdy nie to jest ważne. 

 

 

 

Sam uwazam ze szczepienia szkodza

 

 

Szkodzą szkodzą. Głównie szkodzą beztroskiemu życiu chorób zakaźnych.

 

 

 

No i nie wiem czy statystyki w USA sa az tak tragiczne
 

 

Statystyki w stanach są podobne jak w Europie.


 

 

Spoko, to nie szczep

 

Nie. Właśnie w tym rzecz. Ludzie którzy się nie szczepią i obnoszą się z tym że nie zachorowali na żadną z tych chorób to immunologiczne pasożyty. Korzystają z tego że społeczeństwo zaszczepionych sprawia że choroba prawie się nie rozprzestrzenia. Gorzej jak jednak na taki patogen natrafią i dołączą do grona zdziwionych. 

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

 

Gorzej jak jednak na taki patogen natrafią i dołączą do grona zdziwionych. 

Wtedy cała nadzieje, że choroba zabije nosiciela zanim ten zarazi innych... patogenami i debilizmem. 


 

 

Nie. Właśnie w tym rzecz.

Przecież  ja to ironicznie :co: 

Link to post
Share on other sites

 

 

Sam uwazam ze szczepienia szkodza

 

 

 

Rak to nowotwor tkanki nablonkowej, a poza nim jest jeszcze cala masa innych nowotworow.
 

 

Nie wiem, czy ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, ale dzisiaj sam wydziarałeś sobie na czole napis "idiota".


Od antyszczepionkowców do jaszczuroludzi jest krótka droga, więc spodziewajmy się kolejnych rewelacji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Przecież  ja to ironicznie

 

Wiem że ironicznie Dadulcu ;) Chodzi po prostu o to że wielu uznaje to za argument "Myślisz że szczepionki są niebezpieczne? To nie szczep!". A to właśnie najgłupsze co można zrobić bo zapadając na taką chorobę i tak dopadnie się innych.

Link to post
Share on other sites

Standardowe zachowanie obserwowane przez ostatnie parę lat. "Nie mam o tym pojęcia, przeczytałem jeden >naukowy< artykuł w poważnym czasopiśmie naukowym jakim jest >Focus< i JESTĘ ESPERTĘ! ""


Wiem że ironicznie Dadulcu ;)

 

Moja percepcja dzisiaj szwankuje ...

Link to post
Share on other sites

http://www.forbes.com/sites/stevensalzberg/2015/02/01/anti-vaccine-movement-causes-worst-measles-epidemic-in-20-years/

 

Taka tam mała epidemia, spowodowana przez debili.

 

Kolejny temat, gdzie każdemu idiocie wydaje się, że ma prawo do głoszenia własnego zdania.

 

Chyba nikt się nie spodziewał, że w XXI wieku ludzie zaczną wierzyć współczesnym wersjom szamanów i głupków wioskowych, doprowadzając do ponownego wypłynięcia chorób, które od wielu dekad nie stanowiły już zagrożenia.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...