Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

A może powiesz mi, że nie byłoby ani jednego przypadku skazania niewinnego? Zapewne....

 

 

No ale co, myslisz, że teraz wszystkei procesy są sprawiedliwe?.

W Polsce do sądu nie idzie się po sprawiedliwość tylko po wyrok.

 

Jak ktoś ma dostać dożywocie to już lepiej go wyhuśtać. Po co społeczeństwo ma utrzymywać taką jednostkę ? No chyba, że w kopalni uranu koło zgorzelca będzie robił 24//7 to wtedy może żyć.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

 

 

Z dedykacją dla Verula, bo w dyskusji o gwałtach prezentujesz identyczny (albo i niższy) poziom jak zaprezentowany poniżej. (Nic osobistego)
Taki poziom to niestety prezentuja wszyscy ktorzy z tego nagrania sie smieja, bo pokazuja tym samym ze go zwyczajnie nie rozumieja. Nie dziwie sie ze Lepper zasmial sie ze zgwalcenia prostytutki. To bez sensu skoro mozna dac 200zl i miec sprawe zalatwiona. Inna sprawa jest wiarygodnosc zeznan prostytutki. A raczej jej calkowity brak.

Ja w tym temacie tez nie jestem zrozumiany. Trudno, nie kazdy musi wszystko rozumiec. Wy takze. Co sie zas tyczy poziomu, to o ile ocena oparta na merytorycznej wartosci wypowiedzi moze byc trudna (z powodu niezrozumienia) o tyle ocena na podstawie kultury wypowiedzi powinna byc juz mozliwa. I dla niektorych tutaj bardzo niekorzystna.

Link to post
Share on other sites

wbrew zdrowemu rozsądkowi wypowiem się jeszcze raz - w Polsce nie ma potrzeby przeprowadzania żadnych nowelizacji, żadnego zaostrzania przepisów ani innych populistycznych bzdur

aparat sądownictwa oraz aparat przymusu są do wymiany, bez tego żadne reformy nie mają najmniejszego sensu, tyle w temacie

 

Bla, bla.

Reformy są konieczne. Co do ludzi w wymiarze sprawiedliwości nie ma wiekszych zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites

tak, tak reformy dla reformy, by była reforma, bo przecież najważniejsza jest reforma, pal licho, że nic z niej nie wynika i lwia cześć przepisów jest martwa w chwili wprowadzenia

a jeśli uważasz, sądownictwo w tym kraju za bez zastrzeżeń to obawiam się, że żyjemy w alternatywnych rzeczywistościach

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No to znowu się zaczyna...:) Prawo? A wiecie co to jest? To taka gra,w której jedni je przekraczają a drudzy pilnują,żeby ci pierwsi go nie przekraczali i pozwolili przekraczać drugim. Sędzia to taka funkcja, gdzie wydaje się wyroki zgodne z obowiązującym prawem. To ja przepraszam ale jak jakiś lekarz leczył komunistów to powinno mu się teraz odebrać prawo do leczenia? Ja piszę o sprawie bardzo ogólnie a podejrzewam,że każdy z wydanych ,dziś niesprawiedliwych, wyroków należy rozpatrywać indywidualnie. Zły system kształtuje złe nawyki,przyzwyczajenia itd. Znowu powtórzę,że trochę nas musi odejść,żeby zmiany i mentalność społeczna uległa zmianie czy modyfikacji. No chyba,że wpadną jakieś "zabory" to na czas walki znów będziemy razem...

Link to post
Share on other sites

To w porzadku ze sedzia ktory za PRL skazywal opozycje nadal jest sedzia?

 

Już chyba takich nie ma.

Ale wtedy obowiązywały takie przepisy, więc takie stosował.

Sędzia nie jest od ustalsmania przepisów.

 

 

tak, tak reformy dla reformy, by była reforma, bo przecież najważniejsza jest reforma, pal licho, że nic z niej nie wynika i lwia cześć przepisów jest martwa w chwili wprowadzenia

a jeśli uważasz, sądownictwo w tym kraju za bez zastrzeżeń to obawiam się, że żyjemy w alternatywnych rzeczywistościach

Typowy laicki stek bzdur.

Przepisy martwe w chwili wprowadzania?

Co to niby znaczy? Nawet nie wiesz.

O przykład nawet nie będę prosił, bo to oczywiste, że nie wiesz o czym piszesz i wykręcisz się sianem.

 

Ty żyjesz w rzeczywistości medialnej. Z sądami nie masz mic wspólnego.

 

 

  

kpisz?

Nie. Po prostu wiem o czym piszę.
Link to post
Share on other sites

aa, trzeba było od razu, że jasnowidz i do tego omnibus, no w takim razie chylę czoła sile wyższej

 

Ja jasnowidz?

To ty wieszczysz martwe przepisy, a nie ja.

 

Masz do wyboru - albo zachowywać się dalej jak troll, albo zacząć używać prawdziwych i merytorycznych argumentów. Możesz zacząć od tych martwych przepisów.

 

Więc? Co będzie? Dyskusja? Czy infantylne trollowanie?

Raczej nie(pożyteczny) _ _ _ _ _ _

resztę uzupełnić wg uznania

A ty już douczyłeś się co to jest CIT?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...