Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Dzisiaj udało mi się przechwycić PS3 do mojego pokoju i trochę mnie ten sprzęcik zdziwił.

Na początku konsola działała w pokoju dziennym w połączeniu z TV Samsunga - taki zwykły telewizor z bodaj 2008 r. HD Ready.

Oczywiście wszystko było ok.

Rok temu rodzice kupili do dziennego pokoju LG 47LA691S i od tej pory PS3 działało sobie na nim, Samsunga odziedziczyłem ja.

Tata kupił sobie Fifę 14 i na moje oko wszystko chodziło co najmniej źle. Gra się przycinała, zawodnicy reagowali na polecenia pada z zauważalnym dla wprawionego gracza opóźnieniem - szukałem w ustawieniach, ale nic nie przykuło mojej uwagi i nic nie wskazywało na winowajcę problemu, dlatego olałem sprawę, bo i tak z PS3 nie korzystałem od dobrego roku.

 

Dzisiaj podpinam konsolę do wspomnianego Samsunga (tym samym kablem co do LG) i co? Wszystko odzyskało płynność :D Fifa, demka różnych gier chodzą bez większego zająknięcia. 

 

Tyle o ile przycinki tłumaczyłbym sobie znacznie częstszym odświeżaniem w LG to nie mam pojęcia skąd brała się ta spowolniona reakcja na działanie pada.

 

 

Teraz trzeba będzie kupić jakąś podstawkę pionową, bo nie mam jak PS3 sensownie ustawić i wypadałoby zakupić kilka gier, w które nigdy nie miałem okazji zagrać - Red Dead Redemption, Uncharted 2 i 3, Skate 3 i może Gran Turismo 6, bo 5. mam.

 

Taki offtop - musiałem się podzielić wrażeniami :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pewnie, że tak (w zasadzie to nie zauważyłem różnicy). Równie beznadziejnie działał ten cały dual play w Gran Turismo 5 - widać było dość często drugiego gracza i nie widać było HUD.

 

Ale teraz to już mnie to średnio interesuje, dzisiaj przerobiłem z tatą stary stolik pod RTV i powiesiliśmy TV na ścianie ;)

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...