Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Obraz Chin, jaki znamy z mediów, ma tyle wspólnego z prawdą co obraz Polski pokazywany w niektórych krajach Zachodu - koń ciągnący furmankę, nawalony cebulak z wąsem i jabolem pod pachą i obowiązkowy drewniany wychodek z serduszkiem.

 

Myślę, że 99% Polaków bez wahania oddałoby tę naszą demokrację po jednym dniu spędzonym w Kraju Środka. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dil, a Ty chyba za bardzo popuściłeś wodze wypowiedzi. Mam prawo do swojego zdania i przekonań nie ważne jakie by były i nie w twoim interesie nazywać je bzdurnymi ani mówić co zrobić lub je zmienić. Nawet gdybym sympatyzował za holokaustem czy byłym "wodzem" Rzeszy - mogę a Tobie nic do tego..

 

A ze ironii nie potrafisz dostrzec to inna sprawa.

 

 

 

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

 

 

czy bylym "wodzem" Rzeszy - mogę

 

Nie bardzo.

 

Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu

 
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nowaj czy ja gdzieś napisałem o propagowaniu?

Nie, pisałem o przekonaniach, czy sympatii. Żadna z wypowiedzi ogólnych nie jest także propagowaniem ani nawoływaniem, by zaszła taka forma, wypowiedź musi zostać w swoim "odcieniu" lub mniej/bardziej dokładnej treści powtórzona chociaż dwukrotnie, w innym wypadku nie podlega tej formie.

 

Wybacz ale prawa mnie nie musisz uczyć co roku zdaje je z obowiązku :]

 

3 lata temu mieliśmy z tym problem i trzeba było po Warszawie i Wrocławiu latać za "neonami", toteż każdy jeden jest obecnie wyczulony na takie formy w mediach bądź prywatnie :)

 

 

http://blogs-images.forbes.com/ericsavitz/files/2013/03/Thats-All-Folks.png

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Dil, a Ty chyba za bardzo popuściłeś wodze wypowiedzi. Mam prawo do swojego zdania i przekonań nie ważne jakie by były i nie w twoim interesie nazywać je bzdurnymi ani mówić co zrobić lub je zmienić. Nawet gdybym sympatyzował za holokaustem czy byłym "wodzem" Rzeszy - mogę a Tobie nic do tego.. A ze ironii nie potrafisz dostrzec to inna sprawa.

Miej se prawo, a nawet lewo. Tylko, jeśli moderacja pozwala na takie wypowiedzi, które mogą być różnie rozumiane - a mogą, to ze szkodą dla tego forum. Inna sprawa - ciekaw jestem jak długo byłby np. twój komendant "przy korycie", jeśli publicznie wypowiedziałby tego typu treści?  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...