Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

Chciałbym w tym miejscu serdecznie i gorąco podziękować wszystkim osobom, które pomagały mi z wyborem karty. Szczególnie jednak Bigiemu i Dodo (kolejność alfabetyczna)
 

 

http://l.yimg.com/os/251/2013/02/19/paltrowoscar-gif_234338.gif

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie chciałbym nikogo urazić, ale jedyne co ciśnie mi się na usta to: trzeba się było uczyć. Pomimo, że pochodzę z zamożnej rodziny nie byłem rozpieszczany i to, że mogę sobie pozwolić na drogie zabawki zawdzięczam swojej ciężkiej pracy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moja rodzina to lekarze, bankowcy i prawnicy. Ja jestem nauczycielem/tłumaczem i pilotem wycieczek. Nie miałem żadnych znajomości w tych branżach. Jak ktoś siedzi na du**e i liczy na mannę z nieba to jego sprawa.

 

Prosiłbym o przeniesienie rozmowy do OT.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@nowaj ja nie to że mnie uraziłeś :) tylko chciałem przekazać że nie każdy ma tyle szczęścia. Szczerze jakoś nie narzekam też ba sytuacje w rodzinie, jednak znam wielu którzy inteligencją i dyplomami mogli by mnie zasypać a nie powodzi im się za dobrze...

Ale dobra koniec OT :)

Link to post
Share on other sites

Bo obecnie polskie uczelnie produkują absolwentów na pęczki, tylko, że ci nie mają jaj i umiejętności. Nie sądzę, by przypadkiem był fakt, że ludzie, których na tym forum najbardziej lubię i szanuję również nie narzekają na swój ciężki los i mają na nim najlepsze konfigi.

Link to post
Share on other sites

A tak na poważnie, nie można winić otaczających Cie ludzi (mowie tu baaardzo ogólnie) za niepowodzenia w Twoim własnym życiu.


 

 

mieć znajomosci i szczescie aby znalezc dobrze płatna prace

 

Mieszkam w UK, nikt mi nigdy w niczym nie pomógł, nikogo tu nie znam, na pieniądze nigdy nie narzekałem. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 trzeba jeszcze mieć znajomosci i szczescie aby znalezc dobrze płatna prace  :)

Bardziej potrzebne jest doświadczenie i umiejętności w danej branży, Trzeba również dobrze się sprzedać (że jesteś najcudowniejszy i w ogóle) - bez tego znajomości nie pomogą.

Każda logicznie myśląca osoba, będąca właścicielem firmy, bądź będąca odpowiedzialna za rekrutację i zatrudnienie, nie przyjmie do pracy "kuzyna kolegi z biura", który nie jest dobrym kandydatem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
bądź będąca odpowiedzialna za rekrutację i zatrudnienie, nie przyjmie do pracy "kuzyna kolegi z biura", który nie jest dobrym kandydatem.

 

Ponieważ jak (mam nadzieje) wszyscy wiemy chodzi o zyski firmy, osoba zatrudniająca kogoś niekompetentnego jest odpowiedzialna bezpośrednio za straty firmy (nieodpowiednia osoba na danym stanowisku nie przynosi zakładanego zysku). Np ja w swojej firmie nie zatrudnię Sida tylko dlatego ze ma dużo reputacji i go znam jeśli się nie nadaje.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Przykład całkowitego wydymania level 100:

 

http://files.tinypic.pl/i/00495/6j5s6kke58te.png

 

"Stan fizyczny komputera idealny poza kwestią kurzu, tyle ile byłem wstanie tyle wyczyściłem. Nie jestem profesjonalistą i nie chciałem czegoś uszkodzić przy odkurzaniu"

 

"Świetny sprawdzony sprzęt, sprzedaję wyłącznie dlatego że jestem zmuszony się przenieść na laptopa na rzecz mobilności, gdyby nie to z pewnością posłużyłby jeszcze długi czas. "

 

http://allegro.pl/komputer-stacjonarny-i7-3770-gtx660ti-2gb-4gb-ram-i3935119951.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...