Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Reforma (deforma) oświaty zlikwidowała egzaminy wstępne na studia i obecnie to, czy ktoś się dostanie zależy jedynie od wyniku matury. W przypadku, gdy kilka osób ma dokładnie takie same wyniki decydujący głos ma przewodniczący uczelnianej komisji rekrutacyjnej. Jeśli ten akurat okaże się być nawiedzonym katolem, to jak myślisz, jakie szanse ma osoba z przekreśloną religią ?

 

Po raz kolejny udowodniłeś, że jesteś nieposiadającym wyobraźni ignorantem.

Link to post
Share on other sites
Jeśli ten akurat okaże się być nawiedzonym katolem, to jak myślisz, jakie szanse ma osoba z przekreśloną religią ? Po raz kolejny udowodniłeś, że jesteś nieposiadającym wyobraźni ignorantem.

 

A jeśli okaże się ateistą, to wtedy jakie ma szanse ten z religią? Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś nieposiadającym wyobraźni ignorantem.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Jesteś głupszy niż myślałem. Rubryka nazywa się "religia/etyka", więc jeśli widnieje w niej ocena oznacza to, że uczeń uczęszcza na jedno lub drugie. Jeśli pozycja jest przekreślona wybór pozostaje jeden.

Link to post
Share on other sites

 

 

a kto karze ateiście na etykę? No kto?

 

Udajesz debila, czy naprawdę po raz kolejny nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz ? Szkoły mają ustawowy obowiązek zorganizowania zajęć z etyki, a uczeń, który nie uczęszcza na lekcje religii ma obowiązek na nie chodzić. To, że w praktyce najczęściej tych zajęć nie ma to inna bajka.

Link to post
Share on other sites

 

 

uczeń, który nie uczęszcza na lekcje religii ma obowiązek na nie chodzić.

 

HAHAHAHA! Kolego, przestań kłamać, bo tak nie ma. Wiem i słyszę od rodziny i mają dzieciaki trzy opcje: religia, etyka lub czytelnia. Nie muszą chodzić ani na religię, ani na etykę, więc zanim zaczniesz o czymś gadać, to zaznajom się z tematem.

Link to post
Share on other sites

To źle o uczelni świadczy, a nie o osobie która ma kreskę, lub jej nie ma.

Nawet rozsądnie myślący katolik nie będzie się czymś takim kierować.

Ja jestem wierzący a na religię nie chodziłem, nie ma to nic do siebie.

Wiara =/= popieranie instytucji Kościoła.

Skończ wyzywać od debili, bo nie tędy droga. Taki tęczowy lewak a tak brzydko mówi komuś.

Edytowane przez se7enfiy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...