Skocz do zawartości

"program is too big to fit in memory" f1 2010 codemasters


Recommended Posts

Witam, mam gre f1 2010 od codemasters i chcąc włączyć instalacje wyskakuje mi w na ułamek sekundy ten oto komunikat "program is too big to fit in memory", i nie wiem co mam zrobić. Mam Windows7 32bit, i 4gb RAM 8800gtx i sterowniki to 260,99 więc nie wiem w czym jest problem. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedz. Dodam tylko że gra jest oryginalna... Problem wyskakuje przy kliknięciu na "instalacja" w menu autostartu z płyty próbowałem tez przez plik setup ale też to samo

Link to post
Share on other sites

Dosłownie tłumacząc: "program jest za duży, aby zmieścić się w pamięci". Nie wiem ile potrzeba temu programowi, żeby się uruchomić ale potrzebujesz zwolnić pamięć, żeby to zainstalować. W wersji 32 bit wykorzystasz tylko 3 GB z tych 4.

Link to post
Share on other sites

No dobra ale xp widzi te 3.25 gb i dajmy na to że uzywa 600 mb to zostaje 2.6 gb na reszte

win7 64 bit widzi równe 4gb albo wiecej i ile moze uzywać ?? nawet jesli uzywa 1000 mb to i tak zostaje 3 gb na reszte , więc nie powinno byc takich problemów z ta grą , więc faktycznie coś nie halo w systemie

Link to post
Share on other sites

Albo za dużo zasobożernych "programów rezydentnych" czyli tych ikonek koło zegara, albo też za mało pamięci wirtualnej.

 

To też możliwe

bo bez odchudzania i wywalenia niepotrzebnych rzeczy z autostartu nawet ja na XP miałbym z 10-15 dodatkowych procesów w menedżerze

a na pasku zadań kilka duperelów które wydłużają dodatkowo ładowanie systemu

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...