
bossot
Użytkownik-
Liczba zawartości
113 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
0 NeutralnyO bossot
-
Tytuł
Bywalec
Informacje
-
Płeć:
Nie podaję
-
Daj cały komunikat, szczególnie ważne są ew nazwy plików
-
FPS? w takim przypadku kumpel nie miał by szans. Próbowano międzyplaformowego grania, ale konsolowy robili tam za "ruchome cele" bez szans na nawiązanie równorzędnej walki z duetem mycha + klawiatura.
-
Hm a może by go antywirusem z płytki bootowalnej potraktować? np http://www.avg.com/pl-pl/avg-rescue-cd Skoro Windows nie będzie uruchomiony to szkodnik i jego "system kamuflujący" również.
-
U mnie za pierwszym razem bez problemu, zauważalnych różnic nie stwierdziłem póki co
-
Wygląda na to że się pomyliłem, nie poprawia ssd tylko wprowadza obsługę rozkazów AVX. Żródło http://www.heise-online.pl/newsticker/n ... 92160.html. Są też 2 nowości w windows 2008 ale tu to raczej nikogo nie zainteresuje.
-
Ponoć poprawia obsługę SSD, poza tym to po prostu dotychczas wydane łatki zebrane do kupy (tak jak sp1 i 3 do xp-ka)
-
Hmm a nie masz czasem jakiegoś emulatora wirtualnych napędów na obu kompach? takowe mogą "pogryźć się" z zabezpieczeniami antyużytkownikowymi (bo piraci i tak wszystko obejdą)
-
Na początek zaktualizuj dx do wersji zawierającej w sobie dx9 (10 i 11 nie są w pełni zgodne wstecz), webinstalkę znajdziesz tu http://www.microsoft.com/downloads/en/d ... laylang=en. edit: upewnij się że jesteś na ION-a przełączony, karty graficznej intela nie mają sprzętowych shaderów (są emulowane przez sterowniki) więc korzystanie z programów/gier wykorzystujących grafikę 3d może okazać się niemożliwe. IONy też nie maja ich za dużo, co w sumie może być przyczyną problemu.
-
Wklej do posta cały raport dxdiag, instrukcję przygotowania znajdziesz choćby tu http://www.cdprojekt.pl/www/pomoc/tutorial_dd_01.html
-
LSB to Linux Standard Base, coś w rodzaju listy bibliotek dzięki której programy byłby by łatwo przenośne między wspierającymi go dystrybucjami. Jak kolega wyżej sugeruje lepiej pytać się na ubuntowy-m forum skoro już zdecydowałeś się na to distro
-
Pod mandrivą jest zakładka sprzęt w konfiguracji komputera, w (ł)ubuntu nie wiem. Co do konsoli to zwyczajnie poszukaj w menu do uruchamiania programów
-
To już mój ostatni post offtopikowy w tym temacie (mam przynajmniej taką nadzieję). Fanboy? wypraszam sobie, komputer jak i system operacyjny to po prostu narzędzia. Zaś Linuksa w zastosowaniach domowych używam i jestem zadowolony. ps mam kartę ati i nie mam problemów z sterami. cuda?
-
Jaką wyszukiwarkę? z tego co wiem reprozytoriów dla Windows niema i w przewidywalnej przyszłości nie będzie. Zaś z łatkami dalej jest tragicznie choćby przez niesławny 2-gi wtorek miesiąca (po co sztucznie opóźniać czas załatania dziury krytycznej nikt wyjaśnić nie raczył). Do tego wymagają restartu kompa, chociaż akurat to jest znacznie "lżejsza' niegodność (starczy ustawić czas instalacji na wyłączanie kompa, każde inne ustawienie to kpina z użytkownika/bezpieczeństwa) )niż horrendalny czas oczekiwania na poprawki (firma z miliardami $ nie potrafi przebić bandy zapaleńców, śmiechu warte).
-
Tyle że pod Windowsa trzeba je najpierw znaleźć, a pod Linuksa systemowy instalator sam je ściągnie i zainstaluje (starczy podać nazwę/znaleźć na liście). ps nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć oba systemy, sam mam Linuksa do codziennych zastosowań (bo bezpieczniej, w przeciwieństwie do produktów Microsoftu łatki są "od ręki" a nie po miesiącach/latach. Dodatkowo dużo wyższa ergonomia dzięki wirtualnym pulpitom) i sevena do grania (z konieczności). Interesujących mnie gier na konsole niestety niema.
-
Zależy z jakiego programu do nagrywania płyt korzystasz.