Skocz do zawartości

Podejrzenie ciekawych postów - mini recenzji


Recommended Posts

Witajcie.

 

Mam propozycję dla moderatora. Czy możemy utworzyć podpięty temat, w którym będziemy umieszczać linki do postów, mini recenzji użytkowników?

 

W temacie tym znalazłyby się opłacalne i warte uwagi modele, a przy nich linki, odnośniki do ciekawych materiałów, postów.

 

Można zrobić to już w obecnym temacie "polecane słuchawki". Wiele postów, tych wartościowych przepada w gąszczu mnóstwa tych samych pytań i tematów. Jest wiele osób, które wypowiadały się nd temat takich słuchawek i według mnie warto to zebrać w jednym miejscu.

 

Pozdrawiam. Liczę na odzew :-)

Link to post
Share on other sites

już to kiedyś było przerabiane, że to się nie sprawdzi, to nie forum typu mp3store. Kilka osób będzie pisało minirecenzję i wszyscy mają głównie tym kierować ? w dodatku sporo osób będzie ładowało wszelkie głupoty  , a tworzenie dodatkowej zawartości po co ? od tego są tematy już, w dodatku takowe zostaną zepchnie na dalszy plan, a to błąd, biorąc po uwagę zróżnicowanie preferencji użytkowników chcących poznać różne opinie. 

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o tworzenie recenzji. Nie mam zamiaru powielania tego typu informacji. Tylko czasem ktoś napiszę ciekawy i dłuższy post, z którego sporo się można dowiedzieć. Wiem, że oprócz mnie parę osób pisało też dość ciekawie, ale posty tego typu po prostu giną w natłoku tego byle czego. Można by to zebrać po prostu, nie tworząc dodatkowych tematów.

Czy nie uważasz że umieszczenie (przykładowo) mojego postu na temat porównania SC808, SC8000, HD668B, HD669 mogłoby sporo wnieść i zmniejszyć ilość zapytań?

Link to post
Share on other sites

Czy nie uważasz że umieszczenie (przykładowo) mojego postu na temat porównania SC808, SC8000, HD668B, HD669 mogłoby sporo wnieść i zmniejszyć ilość zapytań?

Większości osób odwiedzających to forum nie chce się przeczytać choćby jednego podpiętego tematu, więc wątpię, żeby zmniejszyło ilość tych powtarzających się pytań. Ludzie teraz są tacy niepojęci, nie umieją wyciągać wniosków z tego co przeczytali, nie umieją sami podjąć męskiej decyzji i wybrać tego potrzebują. Muszą usłyszeć konkretnie kup to i to, jakby byli sparaliżowani umysłowo. Takie tematy będą dalej, bo choćbyś im pod nos całą wiedzę podstawił, on dalej będzie miał dylemat który model ostatecznie wybrać. 

Link to post
Share on other sites

Problem leży w ty ze tu ludzie zaglądają z przekonaniem ze pomożemy im wybrać coś pomiędzy Syberiami a 3d tactic albo tritonami problem zaczyna się jak słyszą firmy których w życiu nie słyszeli

 

Ja mam tu jeszcze jeden apel a przyklejenie tematu CS:GO SLUCHAWKI/DZWIEKOWKI

walenie tam słuchawek i dźwiękowej polecanych do gier i wszystkie mało konkretne i precyzyjne tematy odnośnie sprzętu do csa odrazu kwiatowa linkiem do przyklejonego zamykać i wysyłać do piekła dzięki temu uniknie się takiego ogromnego bajzlu jaki powoduje temat csa

Link to post
Share on other sites

Takim ludziom polecane słuchawki kojarzą się jedynie ze słuchawkami do muzyki, jeśli w ogóle tam zaglądają. Jeśli byłby teamt "polecany słuchawki dla graczy" to według mnie poziom spamu i tych samych tematów zmalałby znacząco.

Link to post
Share on other sites

Nie spadnie, nie spadnie (ilość spamu). Ludzie forum traktują jak chat - wchodzi, krzyknie, ktoś mu coś odpowie i ten kupuje. Ewentualnie szuka tylko potwierdzenia swojego wyboru i jeśli mu tego ludzie nie potwierdzą to tylko się burzy.  Podstawowy problem jest taki, że ludziom nie chce się czytać, myśleć, analizować. Oni chcą gotowca. I tak przez całe życie. Więc nawet jeśli wątek będzie to nie będzie się ludzikom chciało go przeszukać czy poczytać. Bo za trudno, bo za długi, bo coś tam. Taka sytuacja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...