Skocz do zawartości

Problemy z reklamacją w morele.net


Recommended Posts

Witam wszystkich, próbuje oddać na reklamacje karte graficzną radeona  msi 280x bo zaczeła sypać artefaktami , napisałem do sklepu morele.net 22 lipca i jak do tej pory czekam na informacje od serwisu. To normalne , że tak długo każą czekać? wcześniej w komputroniku nie miałem takich problemów jak z nimi. Dodam tylko, że jestem drugim właścicielem karty, lecz posiadam na nią fakture zakupu i pełen komplet jaki daje producent .

Link to post
Share on other sites

Różnie z tym Morele bywa,ale powiedz mi.Wysłałeś kartę czy tylko napisałeś "list"?

napisałem tylko list

wysłalem zdjęcia dowodu zakupu i zdjęcia karty wraz z kartonem na prośbę pani która przyjeła moje zgłodzenie i kazałą mi czekać.. tylko pytanie ile można czekać? jak w innych sklepach maks 3 dni i już była odpowiedź

Link to post
Share on other sites

A gdzie Ty te "listy" piszesz?

Morele ma formularz zgłoszeniowy na swojej stronie i tam się zagłasza reklamacje.

Ja nigdy problemu z reklamacjami nie miałem, ale faktycznie, ze 2, 3 dni trzeba na odpowiedź czekać.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

A gdzie Ty te "listy" piszesz?

Morele ma formularz zgłoszeniowy na swojej stronie i tam się zagłasza reklamacje.

Ja nigdy problemu z reklamacjami nie miałem, ale faktycznie, ze 2, 3 dni trzeba na odpowiedź czekać.

Do sklepu,jestem drugim właścicielm i nie mam możliwości zgłoszenia ze swojego profilu reklamacji bo nie byuł dokonany zakup z mojego konta. A tu przebieg rozmowy : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55eeb40de2f1d82.html

 

ps: najbardziej niekompetentny sklep z jakim miałem do czynienia! 

Edytowane przez Piasek998
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...