Skocz do zawartości

Wybór notebooka - PILNE


Recommended Posts

Witam

pilnie poszukuję notebooka dla żonki (głownie net,filmy i podstawowa obsługa, jakiś office, sporadycznie jakieś prostsze gierki) ale generalnie dobrze by było gdyby oczywiście był jak najwydajniejszy w danej cenie, dobrze by też było by bateria dobrze trzymała.

W oko wpadł mi Samsung NP-R540-JS06PL w media jest za 1890zł a podzespoły moim zdaniem nie głupie ale jakoś do Samsunga nie mam przekonania... choć może się mylę - fajnie by było gdyby nie przekroczyć 1900zł Aha na pokładzie obowiązkowo Win 7

Bardzo proszę o szybką odpowiedź :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mam samsunga r590, co prawda o duzo lepszych parametrach ale mysle ze w Twoim wypadku bedzie podobnie, jakosciowo bardzo dobry po 4 miesiacach nic nie trzeszczy nic sie nie wyciera, cichy i wydajny, mozesz smialo brac

 

jakbys tal dolozyj jednak 99zl to bym zaproponowal(o ile w tym samsungu jest procesor P6100):

 

http://allegro.pl/hp-g62-intel-core-i3- ... 51416.html

 

lub

 

http://allegro.pl/asus-k52f-sx069-15-6- ... 26439.html

 

duzo wydajniesze od samsunga

Link to post
Share on other sites

Chyba pozostanę przy Samsungu - do HP jestem zrażony po dziwnych usterkach dwóch modeli jakie posiadałem (co najgorsze w kilku serwisach mówili mi że te serie tak miały...) a ASUS mam lepszy procek ale mniej ramu i gorrszą grafikę a do tego trzeba dołożyć kasę... a żonka raczej różnicy w procku nie odczuje. Piszecie, że Samsung daje rade więc chyba się na niego zdecyduję

Link to post
Share on other sites

tylko ze mi chodzi o to, ze tamten procek do najenergooszczednych nie nalezy, bedzie fajnie rozgrzewal obudowe, chyba ze wolisz zeby zonka spala przytulona do wlaczonego laptopa zamaist do Ciebie :P, po prostu nowsza lepsza technologia i tyle

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...