Skocz do zawartości

Aktywacja win 10 problem


Recommended Posts

Witam, jestem po aktualizacji Windowsa 10 z win 8.1

Aktualizacja przebiegła pomyślnie ale jest problem z aktywacja, mianowicie kiedy wchodzę w Ustawienia->Aktualizacje i zabezpieczenia->Aktywacja-> Aktywuj system Windows, wyskakuje "nie można aktywować systemu Windows. Spróbuj ponownie później.

Miał ktoś podobny problem?

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Przez pół dnia męczyłem się z aktualizacją systemu (system dwa razy po pobraniu miał  uszkodzone pliki, dopiero za 3 razem poszło) tylko po to, aby też właśnie zobaczyć, że nie mogę aktywować systemu = nie mogę zrobić czystej instalacji (bo mój klucz nie jest aktywny dla Win10). Hah... Trzeba czekać.

Link to post
Share on other sites

@jarrino

Dlatego polecam czytanie ze zrozumieniem. "nie mogę aktywować systemu = nie mogę zrobić czystej instalacji "

@Blashix

Musisz zaktualizować swój system do Win10, aktywować go i wtedy klucz już się nada do aktywacji czystej instalacji.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

A ja mam taką zagwozdkę:

 

Mam Windows 7 OEM 32 bitowy. Czy po pobraniu pliku .iso z Windows 10 64 bitowego ze strony MS i instalacji będę mógł go aktywować kluczem od 32 bitowej "siódemki"?

Link to post
Share on other sites

Jeśli wcześniej przeprowadzisz aktualizację (i aktywację) do Win10 to pewnie tak.

Rada dla tych którym nie działa aktywacja: klikajcie przycisk aż się uda, za 20 razem poszło.

EDIT: Jednak mój klucz systemu to VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T - czyli klucz dla buildu preview 10240. Nie wiem co jest grane.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...