Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie po raz kolejny.

Panowie, po zamówieniu dysku i obudowy przyszedł czas na system.

Oczywiście "Siódemka" tylko jaka...

Jakie znaczące różnice są pomiędzy wersja PRO, a Home?

Która lepiej wziąć żeby później nie wiem większych problemów?

Druga sprawa...

Na Allegro wiszą wersje PRO w cenie 350 PLN czyli tyle co u nas należy mniej więcej zapłacić za wersję Home. Problem polega na języku wydania takowego systemu. Czy kupują taki system nie będę miał problemu ze zmiana języka na PL?

 

BTW@ http://allegro.pl/show_item.php?item=13 ... s%C5%82any.

 

Czy to może być ściema?

Link to post
Share on other sites

Między Pro, a Home jest różnica w trybie XP i to w zasadzie tyle. Z tego co pamiętam to chyba tylko w Ultimate można zmienić język na inny. A to co jest w tymi linku to ciężko powiedzieć, jeśli to prawda to niezła okazja :D i jest to prawdopodobnie jakaś wersja zagraniczna, bo zaznaczona jest zmiana języka na polski.

Link to post
Share on other sites

Tutaj masz tabelke z różnicami poszczególnych wersji:

http://www.centrumxp.pl/Windows7/1894,1,Funkcje_poszczeg%C3%B3lnych_wersji_systemu.aspx

 

Ta aukcja na allegro to Windows Ultimate Box - najdroższa i pełna wersja systemu, ale cena jakas bardzo niska. Ja tę wersje kupiłem na amazonie za 150 Funtów. Teraz jest chyba nieco droższa. Więc aukcja troche podejrzana

:D

 

Tak, to jest jedyna wersja, wgdzie możesz zmienic język na PL. Wyglada to tak, że najpierw instalujesz system w wersji angielskiej, a potem sciągasz ze strony MS język polski i przestawiasz.

Link to post
Share on other sites

Ta aukcja na allegro to Windows Ultimate Box - najdroższa i pełna wersja systemu, ale cena jakas bardzo niska. Ja tę wersje kupiłem na amazonie za 150 Funtów. Teraz jest chyba nieco droższa. Więc aukcja troche podejżana

 

No właśnie...chociaż może warto zaryzykować?

Napisałem wiadomość do jednego użytkownika z allegro, który nabył system taki sam lecz w cenie 440, a nie 399.

Link to post
Share on other sites

Można kupić osobno, ale jak jest w przypadku zmiany elementów w kopmie to chyba nikt do końca nie wie. Jedni piszą, że wystarczy telefon na infolinie MS, a drudzy piszą że tak, ale raz się udaje a raz nie.

 

Ja kupiłem BOX, aby się nie przejmować takimi rzeczami, ale niedawno dowiedziałem sie, że BOX działa tylko do 10 instalacji, a potem też telefon ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...