Skocz do zawartości

Artefakty , wywala sterownik - niektóre gry.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez iMiszel,

Recommended Posts

Siemaa :D

Ostatnio zainstalowałem Windowsa 10 i od tego czasu w niektórych grach mam artefakty czy coś w tym stylu.

Np w "Portal" "CS:GO" "fifa 14" i innych grach mam jakby czasem jakaś rozmya tekstura mi przed ekranem miga a w CS i Poratalu łapie ścinke i pokazuje ,że sterownik przestał dzialać. 

W np Portalu 2 lub Gridzie 2 żadnych problemów nie mam.

To wina sterowników? Mam najnowsze sterowniki nvidia 353.54

Może brakuje mi jakiegoś programu czy sterownika? 

 

Moja sepcyfikacja 

         Operating System: Windows 10 Pro 64-bit (10.0, Build 10240) (10240.th1_st1.150717-1719)
      System Manufacturer: Packard Bell
             System Model: EasyNote TS11HR
                Processor: Intel® Core i7-2630QM CPU @ 2.00GHz (8 CPUs), ~2.0GHz
                   Memory: 6144MB RAM
          DirectX Version: 11.1
          Gpu: Nvidia GeForce 540m
Edytowane przez iMiszel
Link to post
Share on other sites

CS:GO i Fifa 14 to nie stare gry, sterownik na Windows 10 jest? Skąd mamy wiedzieć czy czegoś Ci brakuje to zajrzy w menadżer i zobacz ale dla mnie coś nie tak z grafą lub system ma jeszcze jakieś błędy bo nie wiem jaka jest wersja oficjalne. W jakich ustawienia grasz może zmniejsz ustawienia i zobacz. 

Link to post
Share on other sites

CS:GO i Fifa 14 to nie stare gry, sterownik na Windows 10 jest? Skąd mamy wiedzieć czy czegoś Ci brakuje to zajrzy w menadżer i zobacz ale dla mnie coś nie tak z grafą lub system ma jeszcze jakieś błędy bo nie wiem jaka jest wersja oficjalne. W jakich ustawienia grasz może zmniejsz ustawienia i zobacz. 

No racja :D 

Sterownik nvidia najnowszy . W win 8.1 żadnych problemów nie było,

Jest to najnowsza wersja windowsa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...