Skocz do zawartości

zmiana pasty i wzrost temperatury


Recommended Posts

Zdjąłem radiator i posmarowałem go i docisnąłem tak że nie ma żadnych luzów i teraz temp na poziomie 65 stopni. I teraz znowu się boje zdejmować bo z tą temp da sie pracować a pewnie za jakiś czas jak pasta zacznie w pełni działać jeszcze spadnie, natomiast temp 100 to wyklucza całą prace na kompie.

Link to post
Share on other sites

matej

przeczytaj co napisalem na poprzedniej stronie i do czego sluzy palec bo raczej ominałes ten watek

 

 

 

65stopni non-stop a po co? nigdy nie masz w idlu? chyba nie grasz calymi dniami ? - nic sie nie stanie przy 60 non stop tyle ze zywotnosc sie skroci o jakies 3lata czyli jeszcze z 5 pociagnie;)

Link to post
Share on other sites

przeczytaj co napisalem na poprzedniej stronie i do czego sluzy palec bo raczej ominałes ten watek

Nic nie ominąłem. Po prostu niektórzy zamiast przeczytać dokładnie problem autora piszą jakieś bzdety o ziarnkach grochu. Tej pasty się tak nie nakłada i tyle w temacie. No ale nie ma to jak trochę pospamić.

 

Ten post tyczy się tych co zaczęli - nie Ciebie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego: wymieszales paste przed jej nalozeniem? :hahaha: ja pierwszy raz nakladajac stg1 popelnilem ten blad, przez co pasta byla poprostu rzadka. Smarujesz procka, potem stopke coolera (pedzelkiem, nie paluchami, ani innym badziewiem... -.-) i zakladasz go. Pilnuj, zeby Ci sie nie przesuwal podczas zakladania.

 

Jezeli chcesz sprawdzic docisk procesora do stopy radiatora, poprostu posmaruj jedna z tych rzeczy, potem zaloz cooler, zdejmij i sprawdz czy ksztalt procesora odznaczyl sie na stopce coolera.

 

Te temperatury sa ewidenta wina coolera, nie pasty. Uzywam stg1 juz dluzszy czas i nakladalem ja z 10 razy na swojego spartana. Mimo to nigdy nie mialem wysokich temperatur...

 

Ewentualnie moga byc walniete czujniki na plycie glownej. Gdy zobaczysz takie wysokie temperatury procesora, sprawdz reka czy radiator jest goracy. Moze to tylko faszywy alarm? A moze wentylator Ci sie wogole nie kreci? :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...