Skocz do zawartości

Szukanie aktywności folderu i jego plików


Recommended Posts

Witam!

 

Potrzebuję aplikacji, albo sposobu na znalezienie/odtworzenie historii jaką zawiera plik, a najlepiej cały folder. Mam grę, która po włączeniu (wersja portable) sama tworzy potrzebne pliki/foldery do rozgrywki. Tam są zapisane np. konfiguracje, addony itp. Tworzy je i zapisuje w tym samym folderze, więc w miarę łatwo można dojść co zostało niedawno utworzone, patrząć na datę modyfikacji. Cały folder z gierą mieści się na partycji ''D''. Z kolei mam wrażenie, że ten podmiot tworzy sobie pliki na dysku systemowym ''C'' jak i w rejestrze. Chciałbym w jakiś sposób dojść do tego, gdzie to się znajduje. Otowrzyłem grę przed przeniesieniem jej, co mogło skuktować późniejszymi problemami. Dlatego muszę zacząć od nowa, usuwając cały syf z PC.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

No właśnie nic nie znajduję. Nie raz jest tak, że plik instaluje swoje badziewa potrzebne do uruchomienia na systemowej partycji, potrzebne do uruchomienia. Tak samo jak i w rejestrze. Z reguły z tego co widziałem to robią tak aplikacje, ale wydaje mi się, że gry też. Tak jak w sterownikach GPU - żeby usunąć trzeba przeszukiwać dyski i rejestry.

 

Dobra przeszukałem dysk ''C'' jak i rejestry (klawisze Ctrl+F). Wpisywałem pełną nazwę gry (taką jaką ma folder) jak i główny jej skrót. Oczywiście miała ona formę krótszą, z dodatkiem .exe. O dziwo w rejestrze znajdowało mi niektóre wiersze w mdz. katalogu Internet Explorer :roll: . Jak ktoś zna jeszcze jakiś sposób to niech napisze.

Edytowane przez Grzesiex
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...